Balıkesir'de 1989-1999 yılları arası belediye başkanlığı görevinde bulunan Av. Sami Gökdeniz, ani bir rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede doktorların atardamarında tıkanıklık tespit etmesinin ardından ameliyat oldu.

balikesirim.net haber merkezinin derlediği bilgilere göre, şehrin bir dönemine imzasını atan Sami Gökdeniz, rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı. Check-up yaptırılan Gökdeniz'e damar tıkanıklığı teşhisi konuldu.

Bunun üzerine daha ileri teşhis ve tedavi için İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'ne götürülen başkan Gökdeniz'in tıkanıklık tespit edilen şah damarına stent yerleştirildiği öğrenildi. 

Ameliyatın başarılı geçtiği ve yoğun bakım sürecinin ardından servisteki odasında tedavisine devam edilen Sami Gökdeniz'e, kendisi gibi hukukçu kızı Seçil Gökdeniz ile büyük kızı Banu Gökdeniz'in refaket ediyor. 

Ameliyat sonrası, ‘moralinin yerinde olduğu’ belirtilen 78 yaşındaki Sami Gökdeniz'in günü bir süre daha hastanede kalması bekleniyor. 

TECRÜBELERİNİ HER ZAMAN PAYLAŞIYOR

sami-gokdeniz

Balıkesir'deki belediye başkanlarının sık sık ziyaret ederek tecrübelerini dinlediği Sami Gökdeniz, 1989 ila 1999 yılları arası iki dönem belediye başkanlığı görevinde bulunmuştu. Başkanlığı dönemindeki hizmetleriyle şehir halkının gönüllerine girmeyi başaran Sami Gökdeniz, bir dönem de Türk Belediyeler Birliği başkanlığı görevinde bulunarak Balıkesir'i onurlandırmıştı.

Efsane başkan Sami Gökdeniz'e acil şifalar dileklerimizle kısa sürede aramıza dönmesi için dualarımızı gönderiyoruz.

Editör: Macit ERMİŞ