MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun TSK’ya yönelik iftiralarına sert tepki gösterdi

Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel'in açıklaması şöyle:  

ekrem-gokaüy-yuksel

PKK cenazelerinde sürekli boy gösteren, İHA'lardan, SİHA'lardan rahatsız olan, Şanlı Türk Ordusuna kimyasal silah kullandı iftirası atarken yüzü hiç kızarmayan, sözde Atatürkçü CHPli Sezgin Tanrıkulu  iftiralarına bir yenisini eklemiş haddini aşmıştır!.

Atatürk'ün ATA'sından rahatsız, TÜRK'üne düşman PKK sevdalısı bir zatın her fırsatta Türkiye Cumhûriyeti Devletini aciz göstermek en büyük rolü olmuştur.

Sicili; Türk Devletine, Türk Milletine, Türk Silahlı Kuvvetlerine hakaret etmek ve iftira atmak yönünden çok kabarıktır.

Soruyoruz kendisine sen hangi milletin vekili, hangi ülkeyi temsil etmektesin Tanrıkulu?

Kemal Kılıçdaroğlu neden sessiz?

CHP yönetimi neden suskun?

Anlaşılan odur ki; PKK ve HDP’yle kurulan yasak ilişki CHP Genel Başkanı’nı tarihi gerçeklerden koparmış, Ankara'dan Kandil’e savurmuştur!

Kahraman Mehmetçiğin hiç mi değeri yok CHP yönetiminde?

Azîz Türk Milleti şundan emin olsun ki;

Türk Milliyetçilerinin son kalesi MHP var olduğu  müddetçe Türklük ebedi, Türkiye Cumhuriyeti baki kalacak, "düşmanın ülkesi viran olacak Türkiye büyüyüp Turan olacaktır." Bundan kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Tarih ilhamımız, ecdat kaynağımız, Türklük varlığımız, Türk milleti yegâne gücümüz, dahası vazgeçilmezimizdir. Hayalini kurduğumuz, haysiyetle savunduğumuz ne varsa hedefimizdir. Ve de mutlaka ulaşılacaktır. 

Editör: Macit ERMİŞ