ALTIYEYLÜL için yeni dönemde partisinin aday göstermediği Belediye Başkanı Hasan Avcı, sessizliğini bozdu.

hasan_avci-genclik11

HASAN AVCI'DAN
ÇARPICI AÇIKLAMALAR

AK Parti'nin yeni dönemde aday göstermediği Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, yayınladığı video mesajında; "Yetimin, öksüzün, garip gurebanın, milletin malına sahip çıkarak ona yeltenenlere karşı yoğun mücadele verdik.." ifadelerini kullanırken, bir başka partinin adayı olarak seçimlere gireceğinin sinyalini verdi.

Kısa örnekler verdiği hizmetlerini devam ettirmek amacıyla yeniden aday olma iradesini ortaya koyduğunu hatırlatan Hasan Avcı, şöyle devam etti: 

"SADECE BİR TANESİYİM"

"Fakat çeşitli sebeplerle Altıeylül Belediye başkanlığı adıylığımız gerçekleşmedi, mümkün olmadı. Bu sebeplere takılmıyorm. Çünkü siyaset ve şehir tarihimiz memleket aşkıyla hizmet etmek isterken çeşitli engellerle karşılaşan vatan evlatklarıyla dolu. Ben bunlardan sadece bir tanesiyim.

ADAYLIK SİNYALİ

Siyasete girdiği günden bu yana milletin iradesinin üzerinde hiçbir irade tanımadığını ifade eden Hasan Avcı, "Aynı inanç ve kararlılıkla hizmete devam etmek için kendimi önce Allah'a, sonra milletimize, sizin iradenize teslim ediyorum" diyerek adaylık sinyali verdi.

ANKET YAPTIRILDI

Bu arada, İstanbul merkezli bir araştırma şirketine telefon aracılığıyla Balıkesir'de Hasan Avcı ismi üzerine kamuoyu yoklaması yaptırıldı. Ankette, telefon edilen kişilere; "Hasan Avcı Yeniden Refah Partisi'nden aday gösterilirse oy verir misiniz?"sorusu yöneltildi.  Avcı'nın Yeniden Refah Partisi teklifini kabul edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

Balıkesir Havaalanı için onarım ihalesi Balıkesir Havaalanı için onarım ihalesi

ak-aparti-belediye-a

Editör: Macit ERMİŞ