Ses ve sinema sanatçısı Hülya Avşar, Ayvalık belediye başkanlığına aday olup olmayacağına ilişkin soruya, kahkahalar eşliğinde cevap verdi. Projeleri sorulduğunda, "Çok şeyler yapmak isterim. Örneğin 3 metrede bir her tarafa yerlera çöp atmayın afişi astırırdım" dedi.

hulkya-se77

Balıkesir'de Ali Hikmet Paşa Spor kompleksinin açılış töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile tenis kortuna çıkıp gösteri maçı yapan Hülya Avşar, gazetecilerin yaklaşan yerel seçimler öncesi adaylığıyla ilgili uzun süredir konuşulan konuyu gündeme getirmesi üzerine, Ayvalık belediye başkanlığı hayalini bir kez daha dillendirdi.

BAŞKAN OLSA NE YAPAR!

Avşar, Ayvalık belediye başkanlığına aday olup olmayacağına ilişkin soruya, kahkahalar eşliğinde cevap verdi. Projeleri sorulduğunda, "Başkan olsam Çok şeyler yapmak isterim.  Örneğin sahile restoranlar yaparım. Spor alanları yaparım. Ayrıca 3 metrede bir her tarafa yerlere çöp atmayın afişi astırırdım" dedi.

YAKIŞIR... GÜZEL DE YAPAR...

Hülya Avşar'ın açıklamaları heyecan yaratırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da, "Yakışır çok güzel de belediye başkanlığı yapar.." diyerek Avşar kızının Ayvalık belediye başkanlığı adaylığını destekledi!

DEĞİŞEN BALIKESİR ONU DA BÜYÜLEDİ

yucel-yilmaz-ahp-acilis313

Ali Hikmet Paşa Spor Kompleksi, açılış töreninin ardından sporcular ve protokol üyeleriyle kompleksi gezen Başkan Yücel Yılmaz, açık tenis kortunda da ilk tenis maçını Hülya Avşar ile yaptı. Gösteri maçı sonrasında Avşar, gazetecilerin sorularını yanıtladı, son yıllarda büyük bir değişim yaşayan Balıkesir'den övgüyle bahsetti.

Editör: Macit ERMİŞ