Asrın felaketi olarak kayıtlara geçen Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizde büyük yıkıma yol açan depremler sonrası soluğu bölgede alan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,  geride kalan 52 günün büyük bölümünü afet bölgesinde geçirdi.  Gecesiyle gündüzü belli olmayan Yılmaz, hem Balıkesir, hem de kardeş şehir olduğumuz Malatya ve Osmaniye'deki çalışmaları koordine ediyor.  Zaman mefhumu gözetmeksizin yaraları sarmak amacıyla çalışan Yılmaz, iftarını Balıkesir'e açtı, sahuru Malatya'da yaptı.
 

Malatya'ya giden Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, deprem bölgesinde ekiplerle birlikte sahur yaptı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Yılmaz, "Bugün sahurumuzu deprem bölgesinde canhıraş çalışan mesai arkadaşlarımızla birlikte yapıyoruz. Allah kabul etsin.  Hayırlı sahurlar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz'ın ilk günden itibaren deprem bölgelerinden olan Osmaniye, Adıyaman, Hatay ve son olarak Malatya'da ekibiyle birlikte yaptığı çalışmalar takdir topluyor. Ramazan'ın bereketini de deprem bölgesindeki cansiperane çalışan ekiplerle paylaşan Yılmaz, aynı zamanda Balıkesir'e hizmetten de geri durmuyor.