BALIKESİR'in İvrindi İlçesine bağlı kırsal Geçmiş Mahallesi'nin 20 yıllık su çilesi, milletvekillinin devreye girmesiyle iki ayda bitti.
AK PARTİ Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, 24 Haziran seçim çalışmaları için gittiği köyde verdiği sözü yerine getirdi. 


Çelik'in, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'na ilettiği sorun BASKİ tarafından kısa sürede çözüldü ve Geçmiş köyü 20 yıl sonra suya kavuşmanın sevincini yaşadı. 
"Seçim çalışmalarımızda verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz" diyen Çelik, bugün gittiği köyde kalabalık bir grup tarafından 'bakan' gibi karşılandı.


SUYUN AKTIĞI YERDE DUA
Milletvekili Adil Çelik, beraberinde İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytarla birlikte suyun aktığı yere giderek dua etti. Ardından şarıl şarıl akan suyla elini-yüzünü yıkayıp, kana kana içti.

SEVİNCE ORTAK OLDU

Çelik, "20 yıldır suya hasret olan İvrindi Geçmiş mahallemizi suya kavuşturduk. Vatandaşlarımız ile paylaştığımız mutluluğumuza vesile olan Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Baski Genel müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi