YEREL seçimler öncesi Cumhur İttifakı harici siyasi partilerde baş döndürücü gelişmeler yaşanmaya devam ederken, istifaların birbirini takip ettiği İYİ Parti'de her kafadan farklı sesler yükselmeye başladı. Balya İlçe Başkanı Nuri Çoban'ın paylaşımı bunun son örneği oldu.

İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener "Adına ittifak dedikleri manda ve himaye tuzağına geçit vermeyeceğiz" derken partisinin Balıkesir Balya İlçe Başkanı Nuri Çoban, Balya'da CHP ile ittifak yapacaklarına dair paylaşımda bulunarak kafaları karıştırdı.

İYİ Parti'den istifa eden önceki dönem il başkanı ve milletvekili adayı Özlem Ural da Çoban'ın mesajını sosyal medya hesaplarından paylaştı. İstifasını duyurduğu toplantıda CHP adayına oy isteyen Özlem Ural, paylaşımına "İYİ Parti Balya İlçe Başkanı Sayın Nuri Çoban. Dik duruşunuz için tebrikler. Aramıza Hoş geldiniz Balya," notunu düştü..

Meclisi topladı, İstiklal Madalyası startı verdi Meclisi topladı, İstiklal Madalyası startı verdi

İYİ Parti Balıkesir teşkilatında yaşanan sıcak gelişmelerin aday listelerinin seçim kuruluna teslim edilmesine kadar sürmesi bekleniyor.

Editör: Macit ERMİŞ