BİRKAÇ SAAT İÇERİSİNDE
CAFE ORTADAN KALDIRILDI

Amerikalı dünya devi Starbucks'un açtığı haksız rekabet davasını kaybeden BALBUCKS'un gelecekte hangi ismi alacağı ve aynı konseptle devam edip etmeyeceği merak edilirken, enteresan bir gelişme yaşandı.

Balbucks Kampus Acilis

Açılımı “Balıkesir Belediyesi Ulusal Çay Kahve Servisi” olan BALBUCKS'un Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi'ndeki 2. şubesi sessiz sedasız ortadan kaldırıldı.(!)

2024 Yılında En Çok Aranan Meslekler 2024 Yılında En Çok Aranan Meslekler

Geçen Şubat ayında açılışı şehir protokolünün katılımıyla gerçekleşen kampüs alanındaki Cafeyi yerinde göremeyen öğrenci ve öğretim üyeleri büyük şaşkınlık yaşandı. Gerçek bugün ortaya çıktı. 

Balbucks Kampus Yok

AYVALIK'A GÖTÜRÜLDÜ

"7'den 77'ye herkese dünya kahvelerini ve lezzetlerini sunan sosyal tesis Balbucks kampüste" mottosuyla açılan tesis, bayram öncesi boşaltıldı. Kampüs alanındaki ahşap yapı, görevliler tarafından bir kaç saat içerisinde söküldü.

Balbucks Kampus Acilis Kapanis

Kamyonlara yüklenilen malzemeler Ayvalık'a götürülerek sahile monte edildi.

BAÜN YÖNETİMİNİN HABERİ OLMADI!

Bu arada, BALBUCKS'un kaldırılması işleminden Balıkesir Üniversitesi yönetiminin haberdar olmadığı ileri sürülürken, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın'ın yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi kampüs alanına daha kullanışlı bir mekan yapılacağının sözünü verdiği kaydedildi. 

Balbucks Ayvalik

Ayvalık 150 Evler Mahallesinde bulunan Kırlangıç AVM yakınındaki sahile monte edilerek bayram tatilinde hizmete açıldı. 

Balbukc Onon

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Balbucks ile Starbucks arasındaki dava süreciyle ilgili balıkesirim.net'e konuştu. tıkla oku

Tepenin Kuleleri Ylasal

Editör: Macit ERMİŞ