KEPBUT Belediye Başkanı İsmail Cankul, her yaştan insanın her türlü hizmetten faydalanmasını hedeflediklerini belirterek, bu amaçla okullara ve öğrencilere destek olmayı yeni dönemde de sürdüreceklerini söyledi. 

Başkan Cankul. öğrencilere daha fazla imkan ve ailelerine destek olmak amacı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediye arasında imzalanan protokol ile gençlerin daha çok desteğe yine tamamen ücretsiz olarak ulaşmaya devam edeceklerini ifade etti. 

EN HAYIRLI İŞ, EĞİTİM İŞİ

Isamil Cankul Mili Egitm Erdal

Cankul, “En hayırlı iş, eğitim işidir. Çocuklarımızın geleceğe güvenle bakabilmeleri, iyi yetişmelerinin sağlanması her anne babanın ve bütün insanlığın en birinci vazifesi ve talebidir. Bu vazifeye ve talebi tahakkuk ettirmek üzere iş birliği yapmak çok önemli. Kepsut Belediyesi olarak bu bilinç ve ilkeler doğrultusunda çalışıyoruz" dedi.

Kepsut Oktay Koçman öğrencileri Polonya'da Kepsut Oktay Koçman öğrencileri Polonya'da

BAŞKANA MÜDÜR TEŞEKKÜRÜ

Kepsut İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Durmuş, belediyedeki imza töreninde, Kepsut belediyesinin yıllardır eğitime verdiği desteğin herkesin malumu olduğunu ifade ederek, “Bugün birçok alanda; spor alanında, kültürel alanlarda, akademik alanda protokol imzalıyoruz. Belediye Başkanımıza  bize sağladıkları tüm katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Protokolümüzün de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.    

Editör: Macit ERMİŞ