Kepsut Kaymakamı Harun Arslanargun veBelediye Başkanı İsmail Cankul, Vefalı Yurt Kehsut'un kale komutanı muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarlar istek ve önerilerini sıraları,  kaymakam ile başkan yeni dönemin yol haritası anlattı. 

Balıkesir'de rüşvet operasyonu: 7 gözaltı Balıkesir'de rüşvet operasyonu: 7 gözaltı

Kepsut Muhtarlari

Kepsut İlçe Halk Kütüphanesi toplantı salonunda gerçekleşlen toplantıya Kepsut Kaymakamı Harun Arslanargun ve Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’un yanı sıra ilçede görevli müdür, muhtarlar ve ilgililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Kepsut Kaymakamı Harun Arslanargun, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Toplantıda konuşan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul da önemli paydaşları olan muhtarlar ile belediye olarak iş birliği içinde çalışmalara devam edeceklerini dile getirdi.

Kepsut Ismail Kaymakam

İlçede huzur ve güvenliği sağlamak adına tedbirlerin alınacağına değinen Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Amacımız tüm kurum amirlerimiz ve muhtarlarımız ile hemşehrilerimizin yaşam alanlarında huzurunu ve güvenliğini sağlamak. Herhangi bir olumsuz durumunda en başından önlem alarak vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi ve tedbirlerin alınması ile daha huzurlu ve güzel hizmetler üreterek yaşam standartlarımızı artırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Macit ERMİŞ