Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir'in kahramanlarını sahiplenmesi sebebiyle Vefalı Yurt olarak bilinen Kepsut, İsmali Cankul dönemiyle yakaladığı değişim ivmesini hız kesmeden devam ettirirken, deneyimli başkan Ankara'dan yine heybesi dolu döndü. 

ismail-cankul-osman-bak21

KEPSUT Belediye Başkanı İsmail Cankul, bir dizi temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara'dan yine heybesi dolu olarak dönüyor. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret eden Cankul, ilçedeki Gençlik Merkezi'nin kapasitesini arttıracak projesine desteği kopardı. Kepsutlu gençlere müjdeli haberi verdi. 

Ankara'da Bakan Osman Aşkın Bak ile görüşmesinde Başkan Cankul, Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi kapasitesinin genişletilmesi amacıyla hazırlattığı projenin detaylarını ve ilçenin sosyal ve kültürel gelişimine sağlacağı önemi aktardı.

Taleplerinin olumlu karşıladığını açıklayan başkan İsmali Cankul, Ankara temaslarıyla ilgili şu bilgileri verdi: 

ismail-cankul-osman-bak

"İlçemizde Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi, gençlerimizin büyük ilgisini çekerek bölgenin parlayan yıldızı olma yolunda hızla devam ediyor. Gençlik Merkezimizin etkinlikleri artarak devam ederken, gençlerimizin talepleri de artış gösteriyor.

Gençlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazla hizmet sunabilmek adına, elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Bu çerçevede, bugün Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ı ziyaret ederek, Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi hakkında bilgiler sunduk.

Gençlik Merkezimizin artan taleplerini karşılayabilmek amacıyla ek bir bina hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımız gençlik merkezimizin kapasitesinin genişletilmesi için gerekli talimatları vererek göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu desteklerle, gençlerimize daha iyi hizmet sunarak Gençlik Merkezimizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirme yolunda ilerleyeceğimize inanıyoruz. Gençlerimize hayırlı olsun."

Editör: Macit ERMİŞ