AYVALIKLI eğitimci E.Nur,okul müdürlüğüne sunduğu istifa dilekçesinde İslam’ın bazı şartları olduğunu söyledi ve kıyameti haber verdi. 
Nur, dilekçesinde, “Zaten yozlaşmış bu dünya düzeninin yıkılacağından ve onun yerine güçlü ve gerçek bir İslam düzeni kuracağımızdan dolayı…” gibi ifadelere yer verdi.

İŞTE O DİLEKÇE

İstifa mektubunu bizzat kendi sosyal medya hesabından paylaşan öğretmen herkesi şaşırttı.  Nur'un paylaşımı kısa sürede yayıldı ve altına birbirinden çarpıcı yorumlar yapıldı. 

SOSYAL MEDYAYI SALLADI
E. Nur ayrı bir paylaşımında, “Arkadaşlar; Kalbinizi ferah tutun ve namaza hala başlamadıysanız, artık başlayın. Bu sizin için öngörülendir. İçki günah değildir ama içtikten sonra günah işlemek çok kolaydır. Elbette içmezseniz daha iyi olur. İçkiliyken namaz kılmayın. Şimdi bütün olanları ve konuşanları iyi izleyin. 


“12 KASIM’DA GİDECEK BİR İŞİNİZ OLMAYACAK”
Her şey Allah'ın izniyledir. Benim emin olduğum şeyden, siz de emin olun. Bırakın konuşanları, benim gönderilerimi okuyun. Dedim ya arslan uyandı. Sağa sola kaçışan yaban eşekleri gibiler. Zaten 12 Kasımda gidecek bir işiniz olmayacak. Bana uyun. Paranızı süse değil, erzağa ayırın” diye yazdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Ali Çetinkaya Ortaokulu Müdürü Adil Özdemir, istifa dilekçelerinin kendilerine ulaştığını belirterek şu bilgiyi paylaştı:
"Adı geçen öğretmen gelip dilekçesini sundu. Dilekçeyi gerekli yerlere ilettik. Şu an derslere girmiyor. Hakkında yasal işlemleri başlattık."