Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuvayi Milliye şehri Balıkesir adayını Yücel Yılmaz olarak resmen açıkladı..

Yucel_Yilmaz_Aday2024_6

Bazı çevrelerin AK Parti'nin Balıkesir'de Hulusi Akar, Taner Yıldız vb isimleri aday göstereceğine ilişkin algı operasyonlarına giriştiği günlerde balikesirim.net, Yücel  Yılmaz'ın adaylığının netleştiğini Kasım ayının ilk haftasında okurlarına duyurmuştu.

HAZIR MISIN BALIKESİR

Haliç Kongre Merkezi'ndeki programda "Kuvayi Milliye Ateşini Bir Kez Daha Yakıyor Musun Balıkesir..", "Yeniden İstiklal Mücadelesine Hazır Mısın Balıkesir.." anonsuyla davet edilen Yücel Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti'nin 31 Mart 2024 seçimlerindeki adayı olarak ilan edildi. 

Yucel_Yilmaz_Aday2024_4

8 Ocak Pazartesi günü Pazartesi günü Değirmenboğazı'nda karşılanacak. AHP Meydanında gövde gösterisi yaparak adeta, seçim sonucunu ilan edecek!

KARESİ'DE ÇIRAKLIK,
BÜYÜKŞEHİR'DE KALFALIK
2024'TE USTALIK DÖNEMİ BAŞLIYOR

Yucel_Yilmaz_Aday2024_17

Büyükşehir Belediyesi başkanlığı dönemindeki projeleriyle Balıkesir'in adını dünyanın bir çok noktasında duyurmasıyla şehir halkının takdirini kazanan Yücel Yılmaz, Mart 2024 yerel seçimleri için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 7 Ocak 2024 Pazar günü yeniden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak ilan edildi.

ÖNCEKİ SEÇİMDE RAKİBİYDİ,
ŞİMDİ DAVA ARKADAŞI OLDU

yucel-yilmaz-ismail-ok-1

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 26 il belediye başkan adayını ilan edildiği Haliç Kongre Merkezindeki toplantıda Yücel Yılmaz'ı ilk tebrik eden isimlerden biri de, 5 yıl önceki seçimdeki rakibi ve şimdi AK Parti milletvekili olan İsmail Ok oldu. Ok, "31 Mart 2024'te Yücel kardeşimle birlikte yeni destan yazacağız, Yeni Türkiye Yüzyılında Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir'i hedeflerine taşıyacağız.." dedi.

Yucel_Yilmaz_Aday2024_6

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balıkesir adayı olarak kolunu kaldırdığı Yücel Yılmaz, sahneye Balıkesir milletvekilleri Belgin Uygur, İsmali Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, MHP İl Başkanı Niyazi Tunç ile birlikte davet edildi. 

Tarlaya girdi, organik renkli pamuk ekimi yaptı Tarlaya girdi, organik renkli pamuk ekimi yaptı

Yucel_Yilmaz_Aday2024_2Yucel_Yilmaz_Aday2024_1

Editör: Macit ERMİŞ