Balıkesirspor Kulübü'nde işler iyi gitmiyor. Sezon başı siyasetin devreye girmesiyle antrenörlüğe getiren Recep Çetin'in bıraktığı dağınıklığı toparlaması için 25 gün önce Kırmızı-Beyazlı takımın teknik direktörlüğüne getirilen Mehmet Demirtaş, Sultanbeyli maçı bitimi istifa ederek stadı terk etti. 

YÖNETİM ve TAKIMLA UYUM SAĞLAYAMADI

Recep Çetin'in dağıttığı takımı toparlaması için 25 gün önce iş başına getirilen deneyimli teknik adam Mehmet Demirtaş, "yönetim ve takımla uyum sağlayamadım" diyerek istifa etti. 3-2 kaybedilen Sultanbeyli maçı akabinde Başkan Nedim Ömer ve arkadaşlarının ikna etmeye çalıştığı Demirtaş, "ben bu ligin teknik adamı değilim" ifadesini kullandı, yönetimi ve takıma başarı dileyip yoluna devam etti.

İŞİNE KARIŞILINCA İSTİFAYI BASTI

Balıkesirspor teknik direktörü Mehmet Demirtaş, bugün oynanan ve 3-2 kaybedilen Sultanbeyli Belediyespor mücadelesi sırasında görevinden istifa etti. Demitaş, 25 gün önce takımın başına getirilmişti. 

mehmet-demirtas-balikisir

Göz göre göre düştüğü 3. lige de tutunmaya çalışan kırmızı-beyazlı camiadaki kötü gidişat tüm hızıyla sürüyor.

Balıkesirspor ilk kez farklı ve rahat kazandı Balıkesirspor ilk kez farklı ve rahat kazandı

Özgür Yılmaz ile başlayan fetret dönemi Nedim Ömer başkanlığı döneminde de sürüyor.  Sezon başından buyana sportif başarıyı bir türlü yakalayamayan Balıkesirspor'da, henüz ligin 9. haftası ikinci teknik adam ile de yolyar ayrıldı. 

İstanbul’da oynanan Sultanbeyli Belediyespor maçını 3-2 kaybeden Balıkesirspor’da maç sonrası açıklamalarda bulunan teknik direktör Demirtaş, yönetim ve takımla bir türlü uyum sağlayamadığını ve bu ligin teknik adamı olmadığını ifade ederek görevini bıraktığını duyurdu.

Maç sonrası kafileden ayrılan Demirtaş’ın bugün kulüpten ayrılacağı ve futbolcular ve kulüp çalışanları ile vedalaşmak için tesislere geleceği öğrenildi.

Editör: Macit ERMİŞ