KARESİ'Yİ HUKUKÇULAR YÖNETECEK

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'de 2019-2024 yılları arası başkanı AK Partili Dinçer Orkan ile girdiği  yarışı ezici üstünlükle önde tamamlayarak CHP'den Karesi Belediye Başkanı seçilen Mesut Akbıyık, başkan yardımcılarını hukukçu arkadaşlarından seçti. Şehrin güler yüzlü avukatları Kemal Aydemir ile Hakan Mesci, özellikle kırsal mahallelerde "poyrazın oğlu" labakıyla bilinen ve başkan seçilmesiyle Karesi'ye yeni heyecan getiren Mesut Akbıyık'ın sağ ve sol kolu oldu. 

AKBIYIK YÜKÜNÜ ONLARLA PAYLAŞTI

Karesi Baskan Yardimcileri

Eski AK Parti Karesi İlçe Başkanlığı ve DEVA Partisi Balıkesir İl başkanlığı görevlerinde bulunduktan sonra 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP'den kontenjan adayı olarak Karesi Belediye Meclisi üyesi seçilen Av. Kemal Aydemir ile çevresinde sevilen bir isim olan Av. Hakan Mesci, yeni dönemde üstlendikleri görevler ile başkan Mesut Akbıyık'ın yükünü hafifletecekler. 

FEN İŞLERİ AYDEMİR'E

Başkan yardımcılarından Av. Kemal Aydemir'in sorumluğu olduğu birimler şöyle:

Barana kültürünü canlandıran isim Hakk'a yürüdü Barana kültürünü canlandıran isim Hakk'a yürüdü

Temizlik İşleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü.

STRATEJİ MESCİ'YE

Başkan Mesut Akbıyık'ın sol kolu olarak görev yaparak olan diğer başkan yardımcısı Av. Hakan Mesci ise, Zabıta Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu olacak.

Yonetim Semasi Karesi

KARESİ'deki yeni dönemin şehrimize hayırlar getirmesini dileriz.

Editör: Macit ERMİŞ