Uluslararası  Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali, 10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü ve Susurluk Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Çaylak Mesire alanına kamp kurup çadırlarda konaklayan motorcular, ilçeye de hareket getirdi. İYİ Partili Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, motorcularla yakından ilgilendi. Festival, motosiklet camiasının bir araya geldiği, eğlenceli ve keyifli bir etkinlik olarak değerlendirildi.

nurettin_guney-motor

Türkiye’nin en iyi motosiklet festivallerinden biri olan Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali, bu yıl 3-6 Ağustos 2023 tarihleri arasında 11’inci kez motosiklet tutkunlarıyla buluştu.   

Suçıktı Şiir Akşamları’na şiir severler büyük ilgi gösterdi Suçıktı Şiir Akşamları’na şiir severler büyük ilgi gösterdi

Balıkesir Motosiklet Kulübü 10Riders’ın organizasyonu ve Quick Routes ekibi Özgür-Dilek Candar çiftinin ev sahipliğini yaptığı festival, bu yıl Susurluk Çaylak Mesire Alanı’nda yaklaşık 16 bin kişinin katılımıyla son buldu. Yalnızca Türkiye’den değil, uluslararası katılımcılarıyla dünyadan büyük ilgi gören festivale bu sene Amerika, Almanya, Bolivya, Yunanistan, Bulgaristan, İran, Gürcistan ve Kazakistan gibi ülkelerden motosiklet tutkunları katıldı.

“Dünyanın En Kalabalık Motosiklet Korteji Guinness Rekoru” na da sahip olan festivalin bu yılda gözdesi yine Quick Sigorta standı ve birbirinden eğlenceli aktiviteleri oldu. 

Dolu Dolu Bir Festival Programı

“Bana Güven” oyunu ile üzerinde Q bumerangı olan bir boşluktan su balonlarını geçirmeye çalışan katılımcılar aynı zamanda birbirilerine güven duymalarını gerektiren eğlenceli bir aktivite de gerçekleşmiş oldular. 3 gün süren etkinlikte yarışmayı kazanan kişilere trafik sigortası hediye edildi.

VR denge ve Quick Odak oyunu gibi aktivitelerin yanı sıra “QuickCevap” bilgi yarışmasına katılarak kendilerine yöneltilen soruları doğru cevaplayan katılımcılara birbirinden değerli teknolojik hediyeler armağan edildi.  


Quick Sigorta’dan Quick Müşterilerine Özel
Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ayrıca Quick Sigorta müşterisi olan ve sigorta poliçesini göstererek çekilişe katılan kişilere Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hediye edilirken bu yılki büyük çekilişte 20 kişiye akaryakıt hediye çeki verildi.

Festivalde yıldızlar geçidi

nurettin_guney-motorcu

11’inci Balıkesir Motosiklet Festivali’nde yaz akşamları yıldızlar geçidi ile unutulmaz anlara şahitlik etti. Can Gox, Seferiler, Retrobüs, Necati ve Saykolar ve Eksi Altı’nın şarkılarıyla coştururken 2Teker2Yürek, Sonsuz Rota, Saliha Özkan, Hataylı Muhammet, Kolaçan, Motosiklet Arenası ve İsmail Biçer gibi motosiklet fenomenleri de alandaki yerini aldı. Quick Sigorta’nın sürpriz hediyelerinin yanı sıra diğer stant alanındaki oyun ve çekilişlerde de katılımcılar birbirinden güzel hediyeler kazandı.