CHP Parti Meclisi Üyesi Umut Dikili ve Sinem Satılmış, Ayvalık'ta gerçekleşen dillere destan bir merasim ile dünya evine girdi, Nikahı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın kıydı. İlçenin lüks mekanlarından birinde gerçekleşen düğün CHP'nin genel merkez yöneticileriyle Balıkesirr kurmaylarını buluşturdu. 

Pelin Orkan, kapı kapı dolaşarak başkan eşi için oy istedi Pelin Orkan, kapı kapı dolaşarak başkan eşi için oy istedi

Chp Umut Dikili3
Nikah öncesi kısa konuşmasında Ahmet Akın, "Genel Başkan Yardımcılarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, Parti Meclisi üyelerimiz hepimiz birlikteyiz. Yani büyük bir aileyi, 'ailem' dediğim Balıkesir'de toplamanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. Cennet bölgemiz Balıkesir'e, Ayvalık'a hoşgeldiniz" ifadelerini kullandı.

Chp Umut Dikili1

Genç çiftinin mutlu günlerine; CHP Genel Başkan Yardımcıları Ensar Aytekin, Gökhan Zeybek, Pınar Uzun Okakın, Sevgi Kılıç, CHP PM üyeleri Mehmet Tüm ve Semra Dinçer, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Bornova Belediye Başkanı Ömer Ekşi, Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun ve Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu ile aile yakınları katıldı.

Chp Umut Dikili2

Editör: Macit ERMİŞ