MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHPBalıkesir İl Başkanı Niyazi Tunç,  28. Dönem 2. Yasama yılının İlk Grup Toplantısına katırak Dr. Devlet Bahçeli'yi can kulağıyla dinledi. 

niyazi-tunc-ankara3

MHP İl Başkanı Niyazi Tunç beraberinde Teşkilat Başkanı Erdal Çalt ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Tunç ilk olarak Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken’i makamında ziyaretinin ardından Türkiye Fırıncılar Federasyon Başkanı Halil İbrahim Balcı ile birlikte MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’ü meclis makamında ziyaret etti.

niyazi-tunc-ankara1

MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel ile birlikte MHP 28. Dönem 2. Yasama yılının İlk Grup Toplantısına katılan Başkan Tunç MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin gruba hitaplarını dinledi. 

niyazi-tunc-ankara4

Grup toplantısının ardından İl Başkanı Niyazi Tunç, Teşkilat Başkanı Erdal Çalt ve Balıkesir Şoförler Odası Başkanı  ve Türkiye Şoförler Odası Federasyonu Başkan Vekili Rıza Tekin ile birlikte MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel’i makamında ziyarette bulundular.

Editör: Macit ERMİŞ