Başkan seçilmesinin ardından heyecan getirdiği teşkilatı harekete geçiren MHP Balıkesir İl Başkanı Niyazi Tunç, 4.5 ayda ayak basmadık yer bırakmazken 10 bin kişiyle el sıkıştı.

tunc-niyazi-mhp1

Başkan Niyazi Tunç 2024 yerel seçimlerinde partisinin bayrağını daha da yukarılara çıkarmak istiyor. Tunç göreve geldiği günden itibaren büyük bir ivme yakaladı, 7’den 70’e herkesle buluştu, biraraya geldi. Boş gün geçirmeyen ve hergün temaslarda bulunan Başkan Tunç 10 binin üzerinde vatandaşla selamlaştı. 

MHP’nin başarısının sandıkta artarak sürmesini isteyen Başkan Tunç seçimlerde cumhur ittifakı birlikteliğinin yeniden seçime yansıyacağını söyledi.

Tunç Kepsıt’ta Pazarı turladı, sanayi esnafı ile buluştu, çarşı esnafıyla sohbet etti, vatandaşlarla biraraya geldi, sivil toplum kuruluşları ziyareti yaptı, teşkilata önem verdi. 

MHP İl Başkanı Niyazi Tunç çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Tunç Balıkesir’deki temas ve programları yoğun şekilde sürdürüyor. Partide hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Tunç diğer yanda açılış, ziyaret ve toplantılara katılıyor. Başkan Tunç bir yandan da yoğun programına ilçe ziyaretlerini de ekliyor. 

AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi

İl Yönetim Kurulu üyeleri birlikte, MHP Kepsut İlçe Başkanı Tuncer Kılınç’ı ziyaret eden Başkan Tunç İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çekim’i ziyaret ettikten sonra Pazar ve esnaflarla biraraya geldi ardından Kepsut Süt Üreticileri Birliği Başkanı Cemal Özden’e konuk olan Tunç Kepsut Ziraat Odası Başkanı Mehmet Emin Türk’ü, Kepsut İlçe Emniyet Müdürü Bahtiyar Topar’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

tunc-niyazi-mhp2

Kepsut Sanayisindeki esnafları da ziyaret ederek birlikte hasbihal eden, talep ve istekleri dinleyen Başkan Tunç gün boyu Kepsut ilçesinde temaslarını sürdürdü. Partisinin başarısı için çalışmalarına hız veren Başkan Tunç Kepsut ilçesi ziyaretinde yorulmak nedir bilmedi, ilçede basmadık yer bırakmadı.
 

Editör: Macit ERMİŞ