SUSURLUK BU OLAYLA ÇALKALANIYOR

BALIKESİR Susurluk'tan gelen bir haberle sarsıldı. İYİ Partili Belediye Başkanı Nurettin Güney'in belediye personeli Egemen D.'yi darp ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Kamuoyuna yansıtılan haberlerde Başkan Güney'in makam aracıyla Balıkesir'den Susurluk'a hareket halindeyken özel kalemi gibi çalışan Egemen D'yi darp ettiği, sonra da araçtan indirdiği ileri sürüldü.

Darp raporu aldığı belirtilen belediye işçisinin başkan hakkında şikayetçi olduğu da haberlere yansırken, Belediye Başkanı Nurettin Güney iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

balikesirim.net muhabirinin "çalışanınızı dövdünüz mü?" sorusu üzerine başkan Güney, şöyle konuştu:

"Yok öyle bir şey. Olur mu öyle şey. Sadece kendisine verilen işi eksik yaptığı için istem dışı sinirlenerek bağırdım. Bunun uzerine araçtan kendi isteğiyle indi. Darp olayı kesinlikle yok. Ben asker kökenli biriyim. Bir tek askerime fiske bile vurmadım. Belediye işçisine niçin vurayım. İşini doğru dürüst yapmıyorsa sözleşmesini fesh eder geçerim."

Belediye çalışanının kendisinden şikayetçi olduğu yönündeki iddiaları da yalanlayan Başkan Güney, "yazılı bir kamuoyu açıklaması yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ise, "ortada açıklama yapmayı gerektirecek bir olay yok" karşılığını verdi.

BALIKESİR'DE AFET RİSK PLANI VAR MI? TIKLA OKU

Editör: Haber Merkezi