BALIKESİR Pazar günü önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. PTT'nin geleneksel "Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali" Balıkesir'de gerçekleştirilecek. AVLU Yaşam ve Aktivite Alanı yürüyüş parkurundaki finallerde postacılar milli takım kadrosunda yer alabilmek amacıyla ter dökecek.

BALKAN ŞAMPİYONASI İÇİN YÜRÜYECEKLER

PTT AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 51. Balkan Ülkeleri Postacı Yürüyüş Yarışmasında Ülkemizi temsil edecek PTT Takımı taday kadronun belirleneceği Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finalinin startı saat 11:30'da verilecek.

GENEL MÜDÜR DE GELİYOR

11 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 51. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali açılışında ve yarışmaların tamamlanmasının ardından düzenlenecek ödül töreninde PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten de hazır bulunacak.

ptt-kosu-balikesir

PTT HİZMET BİNASI AÇILIŞI

Bu arada, PTT AŞ Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten'in yarışma sonrası PTT'nin Anfartalar Caddesi üzerindeki yenilenen hizmet binasının saat 15:30'daki açılış törenine katılacağı bildirildi. Gülten, yeni kopseptiyle müşterilerine daha konforlu hizmet sunmayı amaçlayan PTT'nin yeni hizmet binasında açıklamalarda da bulunacak.

Editör: Macit ERMİŞ