31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde yeniden Dursunbey Belediye Başkanı seçilen Ramazan Bahçavan, “Sevgili Dursunbeyli hemşehrilerim; Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde şahsımı 3. Kez İlçemizin Şehr-i Emin’i olarak layık gördünüz. İlçeme yeniden hizmet etme fırsatı verdiğiniz ve beni yetkilendirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

BÜYÜKŞEHİR'DE MUHALEFET GÖREVİNİ ÜSTLENECEĞİZ

Başkan Bahçavan'ın mesajı şöyle: 

“Seçimlerde ilçemizde bulunan 161 sandıkta oy kullanarak, güzel bir demokrasi örneği gösteren her bir vatandaşımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu seçim sonucunda %59’luk oranla Dursunbey Belediye Başkanlığını, %58.50 oranla ise Belediye Meclisimizi elde ettik. Resmi olmayan sonuçlara göre 12 AK Parti Meclis üyesi, 2 Yeniden Refah Partisi Meclis üyesi ve 1 Saadet Partisi Meclis üyesi meclisimize hizmet etmek için hemşehrilerimiz tarafından seçildiler. Yeni dönemde her birimiz parti rozetlerimizi bir kenara bırakarak, ilçemizin her bir ferdine, dört bir köşesine hizmet etmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. İlçemiz bu dönem Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisinde ise 4 AK Partili Meclis üyesi ile temsil edilecek. Bu süreçte muhalefet olarak görev alacağımız Balıkesir Büyükşehir Meclisimizde de, en iyi hizmetleri İlçemizde sürdürebilmek için tüm enerjimiz ve gayretimiz ile çalışmaya devam edeceğiz.

 Milletimiz bu seçimlerde sandık vesilesi ile bizlere uyarısını açık ve net bir şekilde yaptı. Milletimizin iradesine karşı boynumuz kıldan incedir. Milletimize hizmet etme noktasında alnımız açık olarak AK Belediyeciliği bizler Dursunbey’de sürdürmeye devam edeceğiz.

Savaştepe'de halef-selef başkanları ağlatan tören Savaştepe'de halef-selef başkanları ağlatan tören

ramazan-bahcavan-kuzu

Hizmet belediyeciliğini azim ve kararlılıkla sürdüreceğimiz bu dönemde Balıkesir Büyükşehir ve Hükümet yatırımlarında tüm imkânlarımızı İlçemize hizmet etmek için kullanacağız. Gelişen ve değişen Dursunbey’i 10 yıldan bu yana yaptığımız hizmetlerle bir üst seviyeye birlikte taşıdık. İnşallah Ülkemizin hizmetkârı olan AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da destekleri ile İlçemize hizmetler artarak devam edecek. Seçim öncesi beyan ettiğimiz her bir projemiz için de derhal harekete geçeceğiz.

Bu vesile ile bizlere güvenerek yeniden Belediye Başkan adayı gösteren Kıymetli Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, seçim çalışmaları boyunca bizi yalnız bırakmayan AK Parti teşkilatımıza, dava arkadaşlarımıza, ekibimize, bizleri coşku ve samimiyet ile bağrına basan tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Ayrıca 2019 ile 2024 yılları arasında Balıkesirimiz genelinde gerçekleştirdiği projeler ile örnek bir yönetim sergileyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve ekibine, İlçemize yaptığı hizmetler için teşekkür ediyor, 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Akın’a ve tüm İlçe Belediye Başkanlarına ise başarılar diliyorum.

Şimdi yeniden göreve başlama vakti. Allah yardımcımız olsun.” 

Editör: Ramazan DEMİR