MİLLETVEKİLİ AYDEMİR:

AK PARTİMİZ VE HÜKUMETİMİZ VERDİĞİ SÖZÜ HER ZAMAN TUTMUŞTUR

SAVAŞTEPE YOLUMUZ EN KISA ZAMANDA BİTECEK

YÜKLENİCİDEN KAYNAKLI BİR SEBEPTEN DOLAYI GECİKEN SAVAŞTEPE YOLU YAPIMI YENİDEN BAŞLADI

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, son günlerde sosyal medyada konu olan Savaştepe yolu ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, 2019 yılında ihalesi yapılan Savaştepe yolunun yarım bırakılmasına dair gerek Ak Partimize gerek Balıkesir milletvekillerimize sorulan Savaştepe yolunun yapılmasına ilişkin basın açıklaması yaptı. Milletvekili Aydemir açıklamasında şunları söyledi: "Savaştepe yolunun ihalesini 2019 yılında gerçekleştirmiştik. İhaleyi alan yükleniciden kaynaklanan sıkıntılar sonucunda bu yolumuzun yapımı gerçekleştirilememişti. Bunun üzerine bu yolumuzun yapımı başka bir yükleniciye devredildi."

İHALE BAŞKA BİR FİRMAYA DEVREDİLDİ

Savaştepe yolunun yapımının gecikmesinin yükleniciden kaynaklandığının altını çizen milletvekili Aydemir; "Yolumuzun yapını başka bir yükleniciye devredilmesi biraz zaman aldı. Ama bu yolumuzun yapımı yaklaşık bir ay önce başladı. Şu anda dolgu ve malzeme çekme işlemleri gerçekleştiriliyor." dedi.

HÜKUMETİMİZ VE PARTİMİZ VERDİĞİ HİÇBİR SÖZÜ UNUTMAZ

AK Parti hükumeti verdiği hiçbir sözü unutmaz ve başladığı hiçbir işi yarım bırakmaz diyen milletvekili Aydemir, şunları kaydetti:

Savaştepeli hemşirelerimiz merak etmesinler biz başladığımız hiçbir işi yarım bırakmadık bırakmayız. Bizim dışımızdaki sebeplerden dolayı geciken yol yapımı çalışmamız en kısa sürede bitirilecektir. Şimdiden Savaştepeli hemşirelerimize hayırlı olsun .”

Editör: Haber Merkezi