Önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi "operasyonel" ve "algı" amaçlı girişimler kendini hissettirmeye başladı. Bugünün sansasyonel gündem maddelerinin biri de Büyükşehir Belediyesi ile ilgiliydi. Genel Sekreter Mustafa Küçükkapdan ile Bilgi İşlem Daire Başkanı İlker Şahin isimleri yerel siyasetteki aktörlerin konusu olurken gazeteci Murat Ayaşoğlu'nun "Havada operasyon kokusu mu var?" haberinde CHP ve FETÖ odaklı derin yapıdan söz etmesi "enteresan işler oluyor" dedirtti,

Gazeteci B. Murat Ayaşoğlu'nun sahibi olduğu Ataş gazetesinin sosyal medya hesabından paylaştığı haberi şöyle:

news-google

İLKER NEREDE?

Büyükşehir’in Ankara’da vekillerle buluşmasında son günlerde hakkında sansasyonel haberler yapılan İlker Şahin, Başkan Yılmaz’ın yanıbaşında oturduğu gözlendi.

Büyükşehir Belediyesi aleyhlerinde yapılan haberlerde tekzip göndermek veya yargıya başvurmak yerine subliminal mesajlar vermeyi tercih ediyor.

İLKER BAŞKANIN DİBİNDE

Son olarak hakkında doğruluğu belli olmayan ağır iddialarla gündeme gelen Büyükşehir Daire Başkanı İlker Şahin’e adeta Büyükşehir Başkanı Yücel Yılmaz sahip çıktı. Yılmaz, daire başkanını milletvekilleri ile yemekte fotoğraf çektirirken hemen dibinde poz verdirtti.

HAVADA OPERASYON KOKUSU MU VAR?

Dizayn edilen operasyonda Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın yalnız bırakılmak istendiği, AKP ile arasının açılmak istendiği, Büyükşehir Belediyesinde de kaos çıkarılmak istendiği öne sürülüyor. Başkan Yılmaz’ın bu fotoğrafla CHP ve FETÖ odaklı bu derin yapıya “Biriz, beraberiz, tuzağa düşmüyoruz” mesajı mı vermek istediği konuşuluyor.


Haber: Murat Ayaşoğlu | Ateş

Editör: Macit ERMİŞ