Açıldığı ilk günden Balbucks'ı, “Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” diyerek eleştiren CHP’li milletvekili Serkan Sarı şimdi de, “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz?” sözleriyle övdü.

Gençlerin alım gücü ve lezzetine hitap etmesi amacıyla Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından şehre kazandırılan Balbucks markasını ‘Amerikan özentisi’ diyerek yerden yere vuran CHP’li milletvekili Serkan Sarı şimdi de Balbucks’ı öve öve bitiremedi.

İŞTE O ANLAR

Yandaş Medya TV Ekranlarında Haber Müdürü Hakan Küçükakman’ın sorularını cevaplayan Serkan Sarı, Balbucks'ı işaret ederek “Amerikan özentisi bir yapıya, bir kuruluşa teslim etmişlerdir. Bu sevdadan vazgeçmesi için bir defa daha çağrıda bulunmak istiyorum. Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” sözleriyle sert bir şekilde eleştirmişti.

Küçükakman’ın sorularını yanıtlayan Sarı bu kez de;  “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz” diye konuştu.

Haber: Suat SALGIN | Mayha

Editör: Macit ERMİŞ