Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi Altıeylül'e yakışacak. Göreve geldiği günden bugüne kadar eser belediyeciliği anlayışıyla hareket eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Altıeylül'e yakışan çalışmalara imza atıyor.

altieylul-arvasi

SÜTLÜCE MAHALLESİ’NE BÜYÜK HİZMET

Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi'nde 200 m² Millet Kıraathanesi, 400 m² 0-6 Yaş Kreş Binası, 170 m² Kreş için Açık Oyun Alanı ve Park Yeşil Alan yer alacak.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NİN İLK KREŞİ OLACAK

Millet Kıraathanesi’nde hoş sohbetler, Sütlüce Mahallesi’nde ikamet eden ve çalışmak zorunda olan anneler için Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın projelerinin içinde yer alan 0-6 yaş kreşte Seyyid Ahmet Arvasi Kompleksin’nde yer alacak. Açık oyun alanları ve park yeşil alanlarla 7’den 70’e herkesin vakit geçirebileceği bir kompleks Altıeylül’de yaşayan vatandaşların hizmetinde olacak.

BAŞKAN AVCI: DAHA YAŞANABİLİR
BİR ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Parkın adını taşıyan Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi yakın zamanda Altıeylüllü vatandaşların hizmetinde olacak. İçinde açık oyun alanları ile park yeşil alanların olacağı Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesin’nde 0-6 yaş çocuk kreşi ile çalışmak zorunda olan annelerin hizmetinde olacak. Altıeylül’ü daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN AVCI: ESER BELEDİYECİLİĞİ İLE
ALTIEYLÜL’Ü DAHA YAŞANIR BİR HALE GETİRİYORUZ

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var’ bizlerde bu düsturla Altıeylül’de eser belediyeciliği, sosyal belediyecilik anlayışıyla daha çok hizmet için çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

altievyuy-arvasi1

altieylul_arvasi3

altieylul_arvasi4

Açılışı için gün sayan tesislerle ilgili açıklamasından başkan Hasan Avcı, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var’ bizlerde bu düsturla Altıeylül’de eser belediyeciliği, sosyal belediyecilik anlayışıyla daha çok hizmet için çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Altıeylül Advertorial

Editör: Macit ERMİŞ