Önceki dönem Balıkesir Milletvekili Av. Adil Çelik oğlunu evlendirdi.  TBMM 27. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Av. Adil Çelik'in oğlu inşaat mühendisi Adil Burak Çelik, Dursunbey'in köklü ailelerinden Yörük ailesinin güzel kızı İrem ile hayatını birleştirdi.  

BALIKESİR ORADAYDI

Şirin Bahçem'deki düğün cemiyeti siyaset, iş, bürokrat ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıydı, şahitlikleri 1 bakan yardımcısı, 2 vali, 1 genel başkan yardımcısıyla milletvekilleri yaptı.  

adil-celik-dugun2

Hülya & Adil Çelik çiftinin yakışıklı oğlu Adil Burak, Güzin & Ali Yörük çiftinin güzeller güzeli kızı İrem, Altıeylül Şirim Bahçem'de gerçekleştirilen nikah/düğün töreniyle dünya evine girdi. Çelik ve Yörük aileleriyle davetliler ile yakından ilgilendi.

1 BAKAN YARDIMCISI, 2 VALİ

Adil Burak ve İrem çiftinin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıydı. Nikah şahitliklerine İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Balıkesir Millektvekili Mustafa Canbey, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran yaptı.  

adil-celik-dugun1

Balıkesirli yerel sanatçıların sahne aldığı düğüne iş, siyaset, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimleriyle Çelik ve Yörük ailelerinin akrabaları ve dostları katıldı. 

adil-celik-dugun

Çelik ve Yörük ailelerini tebrik eder genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, nikah şahidi olduğu düğünden bu fotoğraf karelerini paylaştı.

Editör: Macit ERMİŞ