banner395

banner307

banner394

banner319

Bakanla görüştü, genç iş adamlarına para çıkarttı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, gençlik yatırımlarını takip etmeye, bu alanda yapılan çalışmaları desteklemeye devam ediyor. Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği tarafından İçişleri Bakanlığı’na yazılan “Aydın Genç, Aydınlanmış Gelecek” projesine destek verilmesi için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşen Milletvekili Canbey, proje kapsamında Derneğe ödeme çıkarttı.

SİYASET 17.10.2022, 14:40 20.10.2022, 22:39
Bakanla görüştü, genç iş adamlarına para çıkarttı

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülmekte olan 2022 Proje Destek Programı kapsamında Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği tarafından sunulan “Aydın Genç, Aydınlanmış Gelecek” isimli proje destek almaya hak kazandı.

Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği ve Balıkesir Ticaret Odası işbirliğinde yürütülecek ve genç istihdamının artırılması üzerine kurgulanan proje için Balıkesir Valiliği’nde sözleşme imzalandı. İmza törenine katılan Milletvekili Mustafa Canbey; “Gençlerimiz için her alanda çalışmaya, gençlik projelerini desteklemeye devam ediyoruz. Bu anlamda Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği’nin hazırladığı bu projeyi çok anlamlı buluyoruz. Projenin desteklenmesi için İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile görüşmüştük. Sağolsun Sayın Bakanımız bizi kırmayarak projeye gereken desteği sağladı. Bu hususta kendilerine teşekkür ediyorum. Daha önce de benzer projelerle gençlik alanında başarılı çalışmalar yürüten Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Emrah Bilcanlı kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gençliğimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Destekleri için Milletvekili Mustafa Canbey’e teşekkür eden Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Emrah Bilcanlı; “Dernek olarak genç iş insanlarımızla ilgili çalışmaların yanında gençlerimiz ile ilgili de çalışmalar yürütüyoruz. Bu noktada hazırladığımız Aydın Genç, Aydınlık Gelecek Projemizi destekleyerek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşen Milletvekilimiz Mustafa Canbey’e teşekkürlerimizi sunar, Balıkesirimiz adına hayırlı olmasını dileriz.” ifadelerini kullandı.

BİLCANLI VEKİLE TEŞEKKÜR ETTİ


Emrah Bilcanlı (solda) Mustafa Canbey ve Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Eyüp Fidan.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 26 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@