banner395

banner307

banner394

banner319

Balıkesir'in hemen her noktasında karşınıza çıkabilir

TBMM'nin tatile girmesini fırsat bilen AK Parti MKYK üyesi Balıkesir milletvekili Belgin Uygur seçim bölgesindeki çalışmalarına hız verdi. Uygur, her gün farklı bir ilçede yoğun geçen programlarla hemşerileriyle bir araya gelerek hasbihal ediyor, iletilen sorunlara derman oluyor.

SİYASET 06.08.2022, 17:42 14.08.2022, 15:59
Balıkesir'in hemen her noktasında karşınıza çıkabilir

Dursunbey, Gönen, Gömeç, Edremit ve Ayvalık’ta ziyaretler yapan Milletvekili Belgin Uygur ilçe başkanlıklarını ziyaret etti, ilçe teşkilatlarıyla ve mahalle başkanlarıyla toplantılar yaptı. Teşkilat toplantılarında AK Parti’nin 20 yılda yaptığı yatırımları anlatan Uygur, teşkilatla 2023’e doğru yürürken çalışmaları ile ilgili istişare etti.

İlçe teşkilatları ile birlikte kapı kapı gezen; STK ‘ları, kooperatifleri, dernekleri ziyaret eden Uygur, üye ziyaretleri, yaşlı ve hasta ziyaretleri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. Görüştüğü vatandaşların taleplerini dinledi.

Ziyaretleri ile ilgi olarak yaptığı değerlendirmede Milletvekili Uygur: “Meclisteki yoğun çalışma dönemimizi tamamladık. Meclis çalışırken de her hafta sonu Balıkesirimizde hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret gösteriyorduk. Şimdi meclisin tatile girmesiyle Balıkesir programlarımıza hız verdik. Hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet ediyoruz varsa taleplerini sorunlarını dinliyoruz.

Sorunların çözümü noktasında ilgili yerlere ileterek çözülmesine gayret gösteriyoruz. Hemşehrilerimiz bizi sevgiyle, muhabbetle bağrına basıyor. Bizler de onlar için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken Balıkesir’imize de istihdam sağlayacak insanımızın huzuruna refahına mutluluğuna dokunacak yatırımlara yönelik projeleri de hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz.

Ülkemizin maruz kaldığı bütün zorlukları çok şükür milletimizin desteği ve güveniyle bertaraf ettik ve etmeye devam ediyoruz. Yine milletimizin desteği ve güveniyle 2023 hedeflerimize de birlik beraberlik içinde ulaşacağız inşallah.

Bizler büyük AK Parti ailesi olarak bütün kademelerimizle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarımız doğrultusunda milletimiz için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Özverili çalışmaları için teşkilatımıza ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
NAZIM ARAT 7 ay önce
Chp için niye milletin hayrına olacak işler için anilmiyor
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 27 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@