banner307

banner401

banner400

banner319

Balıkesir'in vizyon projelerini görmek için geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 10 numaralı şehrin vizyoner başkanı Yücel Yılmaz'ın daveti üzerine geldiği Balıkesir'de, Çay Deresi ve Çamlık Rekreasyon alanlarıyla, yeniden şekillendirilecek Toplu Taşıma Merkezi, Zağnos Paşa Camii ve Kent Meydanında incelemede bulundu. Belediye Başkanlarıyla toplantı yaptı, Valilik ve AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Türkiye'nin Parlayan Yıldızı Balıkesir'e yeni yatırım müjdeleri verdi.

SİYASET 09.12.2020, 17:07 14.12.2020, 18:10
Balıkesir'in vizyon projelerini görmek için geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir'e geldi. 

Kurum, havaalanında Vali Hasan Şıldak, Milletvekili Adil Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve diğer ilgililer tarafından karşılandı.

BALIKESİR'İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN PROJELER

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 10 numaralı şehrin vizyoner başkanı Yücel Yılmaz'ın daveti üzerine geldiği Balıkesir'de, Çay Deresi ve Çamlık Rekreasyon alanlarıyla, yeniden şekillendirilecek Toplu Taşıma Merkezi, Zağnos Paşa Camii ve Kent Meydanında incelemede bulundu.

Tarihi Caminin bahçesine Çınar fidanı dikti. Belediye Başkanlarıyla toplantı  yaptı, Valilik ve AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Türkiye'nin Parlayan Yıldızı Balıkesir'e yeni yatırım müjdeleri verdi.

2 MAHALLE İÇİN KENTSEL 
DÖNÜŞÜM PROJESİ RAFTAN İNDİ

BALIKESİR il merkezindeki Aķıncılar ile roman vatandaşlarımızın yoğunluklu olarak yaşadığı Gümüşçeşme mahallesi ve Avlu karşısındaki eski sanayi bölgesiyle ilgili KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ yeniden gündemde... Bakan Kurum, bu projelerle ilgili çalışmaların, kentsel dönüşüm uygulanacak bölgelerdeki mülk sahiplerinin rızasının alınması üzerine yeni yılla birlikte başlatılacağını açıkladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yapımı devam eden çalışmalar hakkında yerinde ve projeler üzerinde bilgi paylaşımında bulunduğu Kurum'a, şehrimize olan  ilgisi ve desteği karşılığında şükranlarını sunup Yağcıbedir Halısı hediye etti.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Balıkesir'i ziyaretinin anısına Bakan Kurum'a, ALGEM kursiyerlerince yapılan tabloyu hediye etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 01 Nisan 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@