Türkiye Motokros Şampiyonası'nda 4. ayak yarışları, 4-5 Kasım tarihlerinde Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Mx Parkurunda yapılacak.

MOTORKos-gonen

Gönen'de koşulacak yarışlar öncesi gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Kaymakam Dr. Arslan Yurt, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü  Adem Özalp, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire BaşkanıYahya Akduman, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Kalyoncu, milli sporcu Şakir Şenkalaycı ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, "Şehrimizin marka değerine katkısı olan 13 yıldır ilçemizde gerçekleştirilen Motokros yarışlarına ev sahipliği yapmakla gurur duyuyoruz. Çok güzel bir parkura sahibiz ve yarışların devam etmesi için her organizasyonda TMF'yi desteklemeye devam edeceğiz. dedi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nca Türkiye Motokros Şampiyonası'nda 4. ayak yarışları, 4-5 Kasım tarihlerinde Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Mx Parkurunda yapılacak.

Editör: Macit ERMİŞ