Mesut Akbıyık sağ ve sol kolunu hukukçulardan seçti Mesut Akbıyık sağ ve sol kolunu hukukçulardan seçti

Bandırma'da Sokak Hayvanları için Umut Işığı: Tam Teşekküllü Tedavi Merkezi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla Bandırma, sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek adına Büyükşehir Belediyesi önemli bir adım atarak Türkiye'ye örnek olacak bir "Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi"nin açılışını gerçekleştirdi. Merkez, sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi konusunda kritik bir rol üstlenerek acil durumlarda anında müdahale imkânı sağlıyor.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ,
BİRLİKTE DAHA SEVGİ DOLU BİR BANDIRMA!

Sokak Hayvanlari 10
"Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma'nın geleceğine yapılan yatırımların önemine vurgu yaparak, 'Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi'nin açılışıyla birlikte şehrimizin dönüşümünde önemli bir adım atmış bulunuyoruz. Bandırma'ya yaptığımız yatırımlar artarak devam edecek. Şehrimizin daha yaşanabilir bir hale geldiğini görmek bizi mutlu ediyor.' şeklinde konuştu. Ayrıca Başkan Yılmaz, 'Sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi konusundaki önemli eksikliği giderdik. Bandırma'da yaşayan dostlarımız artık daha sağlıklı ve güvende olacaklar.' dedi."

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’A
HAYVANSEVERLERDEN TEŞEKKÜR

Sokak Hayvan Bandirma

Bandırmalı hayvanseverler, Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi'nin açılışını büyük bir sevinçle karşıladı. Merkezin, sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmeye ve onlara daha sağlıklı bir yaşam sunmaya önemli bir destek sağlayacağına inanarak Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür ettiler. Bandırma Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi'nin açılması, bölgedeki sokak hayvanları için büyük bir umut ışığı oldu. Merkez, sokak hayvanlarının yaşamlarını iyileştirmeye ve onlara daha sağlıklı bir yaşam sunmaya önemli katkılar sağlayacak.

MODERN ALTYAPISIYLA
CAN DOSTLARIMIZIN TEDAVİ MERKEZİ

Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi, uzman veteriner hekimler tarafından karmaşık operasyonların yapılabileceği modern bir altyapıya sahip. Ameliyathane, tedavi birimi ve bakım odasından oluşan merkez, 7/24 acil müdahale aracıyla sokak hayvanlarına anında yardım sağlayacak ve acil tedavi taleplerini hızla karşılayacak.

Editör: Macit ERMİŞ