Yeni Dünya Vakfı Edremit Temsilciliği Açılışında Konuşan Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Birol Şahin: “Kan ve Gözyaşına Boğulan Yeryüzü Adalet ve Merhamete İhtiyacı Var” dedi.

90d3d950-990c-4b9a-93ab-c0e07c33bcd1

Karesi Aktarma Köy Konağı hizmete girdi Karesi Aktarma Köy Konağı hizmete girdi

Açılışta bir konuşma yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Birol Şahin: “Yaşadığımız çağ Türk-İslam Medeniyeti değerlerinin yani Merhamet ve Adaletin ihtiyacının en fazla hissedildiği, yeryüzünün vahşice yağmalandığı, kan ve gözyaşına boğulduğu insanlığın zifiri karanlığa gömüldüğü bir zaman dilimi. Bu nedenle artık Yeni Bir Dünya’ya ihtiyacımız var. Yeniden insanlığı Türk-İslam Medeniyetinin değerleriyle tanıştırmak için yola çıkan bu güzide Vakfın ilimizde üçüncü temsilciliğini bu gün açması hemşerilerimiz ve şehriniz için son derece kıymetli. Yeni Dünya Vakfının mensuplarına teşekkür ediyoruz.Allah hizmetlerinizi kabul etsin, Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

Yeni Dünya Vakfı Edremit Temsilciliği açılışına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Murat Göksu, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin, Yeni Dünya Vakfı Balıkesir Temsilcisi İsmail Özgün ve davetliler katıldı