TANINMIŞ İSİMLER VAR

Yüksel'in ekibinde Fırıncılar Odası Başkanı Niyazi Tunç, Metropol Cafenin sahibi Fatih Mete Ezginer, Balıkesir Lisesi eski müdürü Erhan Yırcalı, Ticaret Odası eski yöneticisi Selim İnal, Cevdet Gürcan, Rafet Can gibi tanınmış isimlerde bulunuyor.

İşte Yüksel'in ekibindeki isimler:

İŞTE İLK MESAJI

Ekrem Gökay Yüksel, bugün Ankara'da MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İsmet Büyükataman'ı ziyaret etti. Ekibindeki isimleri sunarak onay alan Yüksel, şu açıklamayı yaptı: 

"Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım.

Gerek Sayın Genel Başkanımızın bizlere başarı dilerken dile getirdiği ve gerekse bu kutsal görevi bizlere tevdi eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın Beyefendinin ifade ettiği üzere; ülkemizin içerisinde bulunduğu bu süreçte birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunun bilincinde olarak ilk adımı atacağız.

Temenni ediyorum ki, birliğe, diriliğe, iriliğe hasret kalmış Balıkesirimizde ihtiyaç duyulan bütünleşmeyi el birliği ile sağlayalım. Ancak bu sayede eğitimde, sporda, sanatta, üretimde, siyasette Balıkesirimizi hakettiği yerlere taşıyabiliriz.

Bu duyuru aynı zamanda bir çağrıdır. Teşkilatlarımız bünyesinde ya da dışında ülkücü harekete gönül vermiş kim varsa, benim de Balıkesir için, ülkem için, geleceğim için söyleyecek sözüm var diyen kim varsa emin olsunlar ki gönüllerimiz de kapılarımız da kendilerine sonuna kadar açık olacaktır.

Tüm Balıkesir Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Editör: Haber Merkezi