Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 20 ilçenin muhtarlarıyla iftar programında buluştu. Son olarak Manyas, Gönen, Bandırma, Erdek ve Marmara Adalar ilçelerinde görev yapan muhtarlarla ‘Gönül Sofraları’nda bir araya gelen Başkan Yücel Yılmaz’a; AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Odaların temsilcileri ve AK Parti İlçe Teşkilatları eşlik etti. 

Kendilerini muhtarla bir araya getiren Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür eden Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Ramazan Bayramı’nın herkes için en güzel şekilde geçmesini diledi. 

Muhtarların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Yücel Yılmaz;deprem bölgesine gönderilen yardımlar, bölgede gerçekleştirilen çalışmalar ve şehre gelen depremzedelere yardımsever ve misafirperver davranışlarından dolayıKuvayı Milliye Şehri Balıkesir ile bir kez daha gurur duyduğunu dile getirdi. 

“BENİM TARAFIM BELLİ”
Balıkesir’in, siyaset üstü duruşunu her ortamda göstermiş bir şehir olduğunu söyleyen Başkan Yücel Yılmaz “14 Mayıs’ta benim tarafım belli. Tarafım; Türkiye Cumhuriyeti’nin yanında olanlar,Türk Bayrağı’na saygı duyanlar, İstiklal Marşı ile ilgili sıkıntısı olmayanlar ve Misakı Milli sınırlarımıza saygılı olanlar. Eğer biri ‘ben federe devlet istiyorum’ diyorsa, biz bunun karşısındayız. Bayrağımızı saklamak gereği duyanların karşısındayız. Kuvayı Milliye Şehri Balıkesir halkının, bu hassasiyetleri gözeterek kararını vereceğine inancımız tam. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.” diye konuştu. 

“BERABER YOL YÜRÜMEYE HAZIRIZ”
Herkesin, Ramazan Bayramı’nı en güzel şekilde geçirmesini dileyen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran “Biz, AK Parti olarak şunu ifade ediyoruz. Al şanlı bayrağımızın altında İstiklal Marşımızı yan yana rahatlıkla söyleyebileceğimiz tüm vatandaşlarımızla beraber geleceğe yol yürümeye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürümeye hazırız.” dedi. 

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK


Kuvayı Milliye Şehri Balıkesir’in seçim günü en doğru kararı vereceğine emin olduklarını belirten AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti Hükümeti’nin ülkeye kazandırdığı yatırımlardan bahsetti, yatırımların devam edeceğini söyleyen Ok, muhtarların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

(BBB Haber Bülteni)

Editör: Haber Merkezi