24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçim sathına girildiği günden buyana sahaları boş bırakmayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Toygar Mahallesi'nde kahveleri ve esnafları ziyaret etti. Kahve ziyaretlerinde, AK Parti'nin ve belediyenin çalışmaları hakkında, bilgi veren Başkan Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin önemini de anlatıyor.

"SORULARI YANITLIYORUZ" 
Seçimlere kısa bir süre kaldığını ve tüm mahalleleri gezdiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, "Halkımız iradesini kullanarak 24 Haziran seçimlerinde neden Cumhur ittifakına oy versin onu anlatıyoruz. Ben AK Partili Belediye başkanı olarak, sürekli halkımızla sürekli temayül yapıyoruz. AK Parti Karesi İlçe Başkanımız Mesut Baytekin ile birlikte halkımızın kafasında olan soruları yanıtlıyoruz. Sahadan oldukça memnunuz, halkımız bizi güler yüzleriyle adeta kucaklıyor. Toygar Mahallesi devam diyor" dedi.

"DEMOKRASİ BAYRAMINDA BULUŞACAĞIZ"
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, "Şehrimizin güzel insanlarına 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve AK Partimizin çalışmaları hakkında bilgi veriyoruz. Karesi İlçemizde vatandaşlarımızın bize yakınlığ