BALIKESİR Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi eski başkanı ve Küçüksan'ın sevilen esnafları arasındaki Yüksel Canseven'in doktor kızı Elif Canseven gönlünü kaptırdığı Av. Atilla Ocak ile yaşamlarını birleştirdi. 

Canseven ailesinin kızı Elif ile Ocak ailesinin oğlu Atilla, Bursa yolu üzerindeki Nefes Kır Bahçesi'ndeki düzenlenen düğün merasimi ile dünyaevine girdi.

Yuksel_canseven-dugu

Genç çifti ve ailelerini mutlu günlerinde sevenleri, yakınlarının yanı sıra iş, siyaset, esnaf dünyasının önde gelen isimleri yalnız bırakmadı.

Balıkesir siyasetinin bir dönemine imzasını atan eski milletvekili ve Devlet Bakanı A. Baki Ataç, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, iş dünyasının sevilen isemleri Faruk Yaykıran, Suat Zerengil, Sinan Ergüven, Faruk Demiraslan ile Fethi Işık gibi isimler de davetliler arasında yer alarak  Canseven ve Ocak ailelerinin mutluluklarına şahitlik etti. 

Yuksel_canseven1

Elif&Atilla çiftçi hayatlarının imzalarını attıkları düğün merasimine misafirlerini,“ Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız” mesajı ile davet etti.

Yuksel_canseven11

Berrin-Yüksel Canseven ile Ayşe-Kemal Ocak aileleri misafirlerini kapıda karşılayarak davetlilerin ‘Hayırlı olsun’ dileklerini kabul etti. Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarıyla yakından ilgilendi. 

Yuksel_canseven14

Düğünde misafirlere geleneksel Balıkesir yemeği ikram edildi.

Yuksel_canseven16

Kızının düğününde heyecanı gözlerinden okunan Yüksel Canseven, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Gençlik Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan kardeşi Mustafa Canseven ve dostlarıyla birlikte çiftetelli oynadı.

Yuksel_canseven112

balikesirim gazetesi olarak Canseven ve Ocak ailelerini tebrik ederken, Elif ve Atilla’ya bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Editör: Macit ERMİŞ