Balıkesir'de geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda eden Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal'ın acısını henüz yüreğinde hisseden AK Parti teşkilatları, bu kez Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz'dan gelen acı haberle sarsıldı. Kepsut'un yer yerinde izi bulunan Yılmaz, kısa bir süre önce geçirdiği beyin ameliyatının ardından yaşamını yitirdi.

mehmet-yilmaz-kepsut

Ali Kemal Deveciler, Ören yolu yenileme sözünü tuttu Ali Kemal Deveciler, Ören yolu yenileme sözünü tuttu

KEPSUT değerli bir ismini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. AK Parti Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, beyin ameliyatı sonrasında tedavisine devam edildiği Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'nde bugün öğle saatlerinde yaşamını yitirdi.  2014 yılından bu yana İlçe Başkanlığı görevini yürüten, evli ve 3 çocuk babası emekli öğretmen Mehmet Yılmaz'ın vefatı Kepsut'u yasa bürüdü.

CANKUL DUYURDU

Acı haberi Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul duyurdu.

Cankul, "AK Parti İlçe Başkanımız, uzun yıllardır Kepsut’umuza hizmetleri olan, abimiz değerli büyüğümüz, dava arkadaşımız merhum Mehmet Yılmaz’ın vefat haberini derin bir teessürle öğrendiğim. Rabbim mekanını cennet, makamını âlî eylesin. Ailesine, teşkilatımıza ve sevenlerine de sabr-ı cemil versin" mesajını paylaştı.

CENAZE TÖRENİ ÇARŞAMBA GÜNÜ

Yılmaz'ın cenazesi, 17 Ocak Çarşamba günü öğlen evinin önünde alınacak helalliğin ardından, Kepsut Çarşı camiinde kılınacak cenaze namazının müteakiben Çınarlıdere mezarlığına defin edilecek.

Editör: Macit ERMİŞ