Marmara Adalar'a Aydın Dinçer ile huzur geldi Marmara Adalar'a Aydın Dinçer ile huzur geldi

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, geçmişe saygı, geleceğe saygı düşüncesiyle Altıeylül’e ‘Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ kazandıracaklarını söyledi.

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Cumhur İttifakı adayı Eray, Altıeylül’de hayata geçirmeyi planladığı ‘Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ hakkında bilgiler verdi. Eray, şu açıklamayı yaptı:

“Geçmişe saygı, geleceğe saygı sloganıyla hayata geçireceğimiz ‘Altıeylül Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’, yaşlılığın her aşamasında vatandaşımızın yanında olacak. Bünyesinde bulunacak eğlence alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, sağlık ve spa merkezleri ile sağlıkla dolu bir yaşam alanı sunarken, yaşlı bakımında yeni bir standart oluşturacağız. İlerleyen yaşlarında sosyal hayattan kopmadan günlerini geçirmek kıymetli büyüklerimizin de hakkı."

M E S U T E Y R A L

"Yerel yönetimler, sosyal sorumluluk projelerini hazırlarken ileri yaştaki vatandaşların ihtiyacını da gözetmeliler. Çünkü geçmişine sahip çıkmayan toplumlar, yozlaşmaya ve toplumsal değerlerini yitirmeye mahkumdur. Yaşlılar haftasına girdiğimiz bu günlerde, biz de çok kıymetli büyüklerimizi unutmadığımızı, onlara sosyal hayattan kopmadan günlerini geçirebilecekleri, konforlu alanlar sunmak için hizmete hazır olduğumuzu ifade etmek istiyor, ellerinden öpüyorum.”

Editör: Macit ERMİŞ