Vatandaşlar Balıkesir'de elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi hakkında araştırmalar yapıyor. Uludağ Elektrik Dağıtım şirketinden  yapılan açıklamaya göre 14-15-16  Ocak 2024 günleri Balıkesir'in bazı ilçelerinde belirli saatlerde elektrik kesintileri yaşanacak. Balıkesir'de şebeke çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak. Altıeylül ve Karesi'de bu gece bir çok mahalle karanlıkta kalacak. 

Balıkesir'de Altıeylül elektrik kesintisi, Karesi elektrik kesintisi, Ayvalık elektrik kesintisi, Bandırma elektrik kesintisi, Erdek elektrik kesintisi, Edremit elektrik kesintisi, Burhaniye elektrik kesintisi, Gömeç elektrik kesintisi, Bigadiç elektrik kesintisi, Dursunbey elektrik kesintisi,  Manyas elektrik kesintisi, Gönen elektrik kesintisi, Havran kesintisi, Kepsut elektrik kesintisi, Balya elektrik kesintisi ve İvrindi elektrik kesintisi olmak üzere çoğu ilçenin farklı bölgelerinde yaşanan elektrik kesintileri hakkında araştırma yapılıyor.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

Mağdur olmak istemeyen vatandaşlar, "Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek?” sorularını araştırıyor. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleler…

14-15-16-17 Ocak günleri
elektrik kesintisi yaşayacak bölgeler

Bu gece 15 Ocak Pazartesi günü 00.00 ila 01:00 saatleri arası Altıeylül ve Karesi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

İlçe merkezlerindeki Eski Kuyumcular, Yıldırım, Ege, Hisariçi, Akıncılar, Oruçgazi, Alihikmet Haşa, Yıldırımm, Dumlupınar, Karağolan, Gümüşçeşme, 1 ve 2. Gündoğan,  Paşaalanı, Toygar, Atatürk, TOKİ Yeni Mahalle başta olmak üzere,  Köseler, Halalca, Ayşebacı, Üçpıner, Şamlı, Kamcıllı, Yeniköy, Kavaklı, Yeşiloca, Taşkesiği, Köteyli, Şamlı, İbirler, Hisaralan, Yeroluk, Halkapıhnar, Boğazköy, Kırmızılar, Kurtdere gibi bir çok köyün bazı bölgelerine bu gece (15 Ocak Pazartesi) 00:00 ile 01:00 saatleri arası elektrik verilemeyecek. 

Balıkesir ilçelerinde yaşanan elektrik kesintilerine aşağıdaki sorgulama ekranına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

elektrik-kesintiSİ-SORGULAM

Haber: Hidayet HAYAT | Balıkesirim

İftar duası okunuşu ve Türkçe anlamı İftar duası okunuşu ve Türkçe anlamı

Editör: Macit ERMİŞ