Balıkesir - Kepsut yolundaki son kazada Kepsut Cezaevinde görevli Uzm. Jandarma Çavuş Ali Rıza Kamalak ile eşi ve bebeği yaşamını yitirdi. 40 yıldır bitmeyen yolda bir ocak daha söndü.

Kaza Kepsut B2

İlker Ayrık, Türkiye’nin En Çok Tutulan Noodle’ı ile Bir Araya Geldi İlker Ayrık, Türkiye’nin En Çok Tutulan Noodle’ı ile Bir Araya Geldi

BALIKESİR Kepsut'ta otomobilin tırla çarpışması sonucu 3 kişi öldü. Ali Rıza Kamalak idaresindeki 10 FC 597 plakalı otomobil, Hotaşlar köyü mevkisinde M.A. yönetimindeki 63 AFA 466 plakalı tırla çarpıştı.

Ürpetici kazada, metal yığınına dönüşen otomobildeki Kamalak'ın eşi Kevser ve oğlu Yiğit Asaf Kamalak olay yerinde yaşamını yitirdi. Sürücü Ali Rıza Kamalak ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede öldü. 

Bu arada, TIR sürücüsü M.A, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

40 YILDIR BİTMEYEN YOL...

Savaştepe ile birlikte yıllardır "ölüm yolu" diye nitelenen Balıkesir - Kepsut - Dursunbey arası yolda bugüne değin yüzlerce kaza meydana geldi ve onlarca insanımız can verdi.

"ÖLÜM YOLU İSTEMİYORUZ.."

Kaza Kepsut B

Kepsut Cezaevinde görev yapan Uzm. Çavuş ile ailesinin öldüğü kaza sonrası Kepsut ve Dursunbey'de vatandaşlar, Ölüm Yolu istemiyoruz" tagıyla sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak ilgililere seslerini duyurmaya çalıştı.

Editör: Macit ERMİŞ