Balıkesir'de sağlık başına Serkan Kadir Keskin'in geçmesinin ardından son üç yılda müthiş gelişmeler yaşanmaya başlandı. Yeni ünitelerin kurulmasıyla birlikte vatandaşlar dertlerine derman için başka şehirlere gitmekten kurtulurken Araştırma  ve Uygulama Hastanesi kapsamına alınan Atatürk Şehir Hastanesi'ne ilk kez bir spor hekimi ataması gerçekleşti. 

İLKLERi YAŞAMAYA DEVAM

BALIKESİR, Komşu illeriyle arasındaki sağlık açığını kapatma noktasında çok önemli gelişmeleri peş peşe yaşarken, hekim kadrosunu da güçlendirmeyi sürdürüyor.

Mehmet Çetin adını Balıkesir tarihine yazdırdı Mehmet Çetin adını Balıkesir tarihine yazdırdı

SPOR HEKİMİMİZ OLDU

Levend-Karaçoban (1)

Hemen hergün 7/24 binlerce vatandaşımızın şifa amacıyla başvurduğu Atatürk Şehir Hastanesi'nin yaklaşık 400 kişilik hekim kadrosuna iki uzman hekim daha katılırken, ilk kez bir Spor Hekimi ataması gerçekleşti.

15 BİN SPORCU VAR

Yaklaşık 15 bin lisanslı sporcunun bulunduğu Balıkesir'e Spor Hekimi atamasının yapılması amatör spor camiasının da yüzürü güldürdü. 

yENİ BİR ÇOCUK DOKTORU DAHA

Gülçin-Karaçoban

Sağlık Bakanlığı'nca Atatürk Şehir Hastanesi'ne ataması gerçekleşen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülçin Karaçoban ile Spor Hekimi Uzm. Dr. Levend Karaçoban hasta kabulüne başladı.

Başhekim Doç. Dr. Abdullah Osman Koçak, Balıkesir'in sağlık neferleri arasındaki yerini alan Koraçoban' çiftine görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Haber: Hidayet HAYAT

Editör: Macit ERMİŞ