Balıkesir düşman işgalinden kurtuluşunu ilçelerindeki festivallerle kutlarken, ünlü şarkıların sahne aldığı konserlerle vatandaşlar kendinden geçip coşuyor. 


Altıeyül Belediye Başkanı Hasan Avcı, sanatçıyı tebrik için çıktığı sahnede mahşeri kalabalığı arkasına alarak öz çekim yaptı.

BALIKESİRLİLER TUĞÇE KANDEMİR’İ İSTEDİ

 

Altıeylül Belediyesi Altıeylül Kurtuluş Festivali’nde gençlerin severek dinlediği sanatçıları Balıkesirliler ile buluşturmaya devam ediyor. Yapılan anketler sonucunda en çok gelmesi istenilen sanatçılardan biri olan Tuğçe Kandemir, Balıkesirli müzikseverler ile buluşarak muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Tuğçe Kandemir’den önce İlkay ve Loccaband ile Can Çakmakçı’nın sahne aldığı Kuvâ-yi Milliye Meydanı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

 

KUVÂ-Yİ MİLLİYE MEYDANI TIKLIM TIKLIM DOLDU

 

“Bu Benim Öyküm” isimli şarkı ile sesini milyonlara duyuran Tuğçe Kandemir, çok zaman geçmeden klipler ve konserler ile hayranlarıyla buluşmaya başlamıştı. Altıeylül Belediyesi tarafından müzikseverlere yapılan anket sonucunda da özellikle en çok istenilen sanatçılardan biri olan Tuğçe Kandemir, Kuvâ-yi Milliye Meydanı’nı tıklım tıklım dolduran Balıkesirlilere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

Balıkesirliler ile sevilen şarkıcı Tuğçe Kandemir’i buluşturan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “Altıeylül Kurtuluş Festivali’mizin ilk günü İlkay ve Loccaband ile Can Çakmakçı kardeşlerimizin sahne performanslarıyla başladığımız akşama Tuğçe Kandemir’in muhteşem konseriyle devam ettik.

Gençlerin severek dinlediği sanatçıları kurtuluşumuzun 100’üncü yılında Balıkesirliler ile buluşturarak muhteşem bir başlangıç yaptık. Festival boyunca da kıymetli hemşehrilerimiz ile birbirinden değerli sanatçıları buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

BALIKESİRSPOR'A TÜLÜTABAK DESTEĞİ

Tülütabaklar’ın da etkinliğinin olduğu Altıeylül Kurtuluş Festivali’nde renkli görüntüler oluştu. Diyarbekirspor karşılaşması için Atatürk Stadyumuna gelen kırmızı-beyazlı futbolcuları Tülütabaklar karşılayarak stada kadar eşlik etti.