Balıkesirspor Kulübü hem yönetici, hem teknik adam öğütme makinasına dönüştü. Hemen yer sezon olağanüstü kongreyle yönetimin değiştiği kulübu teknik direktör de dayanmıyor.. 

Büyük umutlarla takımın başına getirilen Beşiktaş'ın efsane sağbeki Recep Çetin de  5 hafta dayanabildi. "Takoz Recep" adlı Çetin, Muşspor deplasmanında alınan 2-0'lık yenilginin ardından Balıkesirspor ile yollarını ayırdı. 

HAYAL KIRIKLIĞI

Kırmızı-Beyazlı takım Recep Çetin ile çıktığı 5 maçta, 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı.  Kulüpten ayrılırken Recep Çetin'in yakın çevresine; "Balıkesirspor Kulübü'nü daha farklı bir seviyede, kurumsal bir kimliğe sahip diye biliyordum. Seviye çok düşük. Büyük hayal kırıklığına uğradım." ifadelerini kulllandığı bilgisine ulaşıldı.

ÇETİN'İN GÖNDERİLİŞİ
ŞÖYLE DUYURULDU

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Nedim Ömer, teknik direktör Recep Çetin ile yolları ayırdıklarını şu mesajla duyurdu:

recep-cetin-gonderilidi

"Yönetim Kurulumuzun aldığı karar neticesinde kulübümüzün teknik direktörlük görevini yapan Recep Çetin ile karşılıklı anlaşılarak yollarımız ayrılmıştır. Kulübümüz çatısı altında bugüne kadar verdiği hizmetler için kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

Nedim Ömer

Balıkesirspor Yönetim Kurulu Başkanı”

TAKIM KİME EMANET EDİLECEK?

Bu arada, kırmızı-beyazlı takımın, her dönem olduğu gibi geçici süreliğine Balıkesirli bir teknik adama teslim edilmesi bekleniyor. Bu ismin ise kim olacağı konusunda taraftarlar isim-toto oynamaya başladı. 

İşte olası isimler: Can Cangök, Muhammet Yılmaz, Mesut Dilsöz, Olcan Adın, Yusuf Şimşek, İsmail Ertekin, Fikret Yılmaz...

Editör: Macit ERMİŞ