- BGC'DEN BALIKESİRSPOR'A ZİYARET
- BAL-KES YÖNETİMİ ÇITAYI YÜKSEK TUTUYOR
- 10 NUMARALI KULÜBE 10 BİN ÜYE KAMPANYASI

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir ve yönetim kurulu, Balıkesirspor genel kurulunda kulüp başkanlığına seçilen Abdullah Bekki'ye "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi.

Abdullah Bekki Ramazan Demir1

Kulüp tesislerinde gerçekleşen buluşmada BGC Başkanı Ramazan Demir, Başkan yardımcısı Hilmi Aykut Konya ve Genel Sayman Cengiz Güneş, kırmızı-beyazlı kulübün başkanı Abdullah Bekki ile ekibine  görevlerinde başarılar diledi. 

Balıkesirspor ilk bombayı Levent Eriş ile patlattı Balıkesirspor ilk bombayı Levent Eriş ile patlattı

BALIKESİRSPOR GÖZBEBEĞİMİZ

Abdullah Bekki Ramazan Demir2
Balıkesirspor Kulübü'nün temeline ilk harcı koyan isimler arasında Gazeteciler Cemiyeti'nin eski başkanları Münir Yenal ile Reşit Kıpçak'ın da bulunduğuna dikkat çeken Demir, "Üzerine titrediğimiz kulübümüze 58 yıl öncesinin heyecanıyla sahip çıkmaya, destek olmaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı. 

10 NUMARALI KULÜBE 10 BİN ÜYE 

Ekip arkadaşlarıyla birlikte Balıkesirspor'u tüm şehrin yeniden sahipleneceği, aileleriyle birlikte stada gelerek destekleyeceği ortak değer haline getireceklerini belirten Kulüp Başkanı Abdullah Bekki ise, bu amaçla hazırladıkları önemli projelerini kamuoyu ile paylaşarak hayata geçireceklerini söyledi. Bunlardan en önemlisini "üye kampanyası" olarak açıklayan Bekki, 10 numaralı şehrin 10 numaralı kulübünün üye sayısını 10 bine ulaştıracaklarını kaydetti.

ŞEFFAF YÖNETİM, SPORTİF BAŞARI

Başkan Bekki, kulübü siyaset üstü gördüklerini belirterek, sehrin dinamikleriyle işbirliği içerisinde Balıkesirspor'u layık olduğu lig seviyesine taşıyacaklarını ifade etti. Önceliklerinin, kurumsallaşma, kucaklaşma, yükselen itibar olduğunu kaydeden Bekki, sportif ve mali başarıyı elde etmek için şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini vurguladı. 

BAL-KES'E YENİ BİR MARŞ

Abdullah Bekki Ramazan Demir
Balıkesirspor ile medya ilişkilerinin de ele alındığı ziyarette BGC Başkanı Ramazan Demir, şehre karşı sosyal sorumluluklarının bulunduğu inancıyla göreve talip olduklarının altını çizen kırmızı beyazlı kulübün yeni başkanı Abdullah Bekki'ye, editörlüğünü BGC yayın danışmanı Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit'in yaptığı "Mehmet Akif Ersoy'a Saygı" kitabı ile Cemiyet flamasını hediye etti.

Editör: Macit ERMİŞ