Şehit polisimiz ile vefat eden annesine dua Şehit polisimiz ile vefat eden annesine dua

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz liderliğindeki Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ), Bigadiç'in su ve kanalizasyon altyapısını modernleştirmek için 241 milyon TL'lik dev bir yatırım gerçekleştirdi. Bu büyük yatırım, BASKİ'nin çevre dostu yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Bigadiç'in geleceğini güçlendiriyor.

"Bigadiç, Çevre Dostu Altyapı ve Kaliteli Hizmetle Buluşuyor!"
BASKİ'nin 241 milyon TL'lik yatırımı sayesinde Bigadiç'te içme suyu, kanalizasyon ve çevre koruma alanlarında sürdürülebilir projeler hayata geçirildi. Bu kapsamlı yatırımlar, Bigadiç'in yaşam kalitesini artırarak sürdürülebilir bir geleceğe adım atmasını sağlıyor.

"Suyun Geleceğine Bugünden Yatırım Yapıyoruz’’
122 kilometre 302 metre
uzunluğundaki yeni içme suyu hattı, 40 kilometre 987 metre yeni modern kanalizasyon hattı, ayrıca 376 adet özel muayene ve parsel bacası inşa edilerek Bigadiç su baskınlarına karşı koruma altına alındı. 34 kilometre kanalizasyon hattının bakım, onarım ve temizliği ile de ilçenin çevresel sürdürülebilirliği ve altyapı güvenliğini sağlıyor.

"Bigadiç İçin Gece Gündüz, Kesintisiz Hizmet"

baski-yucel-izzet11
Bigadiç’e, 60 personel ve 30 araçla hizmet veren BASKİ, 71 kırsal mahalle ve 9 merkez mahalleye ulaşarak, 26 bin 505 abonesine kesintisiz hizmet sunmak için gece gündüz çalışıyor. Bigadiç'in su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak adına 7 gün 24 saat sahada olan BASKİ, vatandaşlarına güvenilir ve kesintisiz bir hizmet sunuyor.

"Çiftçilere Verimli Sulama: Bigadiç Tarımı Yeniden Şekilleniyor!"

baski-yucel-izzet4
BASKİ'nin gerçekleştirdiği tarımsal sulama projeleri, 111 bin 708 metre sulama hattıyla
5 bin 892 hektarlık geniş sulama alanına kesintisiz su sağlayarak Bigadiç tarımını güçlendiriyor.

"Sürdürülebilir Gelecek İçin Çalışıyoruz: BASKİ Bigadiç'i Güçlendiriyor!"

baski-yucel-izzet1
BASKİ'nin çevre dostu altyapı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirdiği modern çözümler; su, kanalizasyon ve çevre koruma alanlarında Bigadiç'i güçlendirmeye devam ediyor. Bu çabalar, Bigadiç'in sürdürülebilir yaşamına katkı sağlayarak ilçeyi geleceğe taşıyor.

Editör: Macit ERMİŞ