BALIKESİR Esnaf ve Sanatkarlaır Odaları Birliği (BESOB) Başkanı ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) yönetim kurulu üyesi Fehmi Erdem, yeni yılın başta esnaf ve sanatkarlar olmak üzere tüm vatandaşlara sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi.

Yeni yılda esnafın sorunlarını çözmek ve taleplerini yerine getirmek amacıyla gerek yerelde, gerekse TESK yönetimi olarak ülke geneli çalışmaya devam edeceklerini belirten Erdem, şunları kaydetti:


"Küresel enflasyonun ülkemizde de derinden hissedildiği, ekonomik sıkıntıların yaşandığı ve birçok doğal afetin meydana geldiği bir yılı geride bıraktık. 2023'e girerken bu tür olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenerek sağlık ve huzurla yeni yıla kavuşmayı ve esnafımızın bereketli ve bol kazançlı günlerine geri dönmesini diliyorum.

Esnaf ve sanatkarlarımızın yaşadığı sıkıntıların çözüme kavuşacağı ve taleplerinin yerine getirileceği bir yıl olmasını istiyorum. Şimdi önümüze bakma zamanı.

Yeni yılın getirdiği heyecanla umutlarımızı taze tutup tüm sorunların çözüleceğine inanarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere tüm insanlığa hayır getirmesini diliyor, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum."

.