Espritüel yönünü hemen her platformda kullanmasıyla bilinen Balıkesir  Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kıydığı nikahlara her biri diğerinden ilginç sorularıyla anlam kazandırıyor. Kıydığı nikahlarda gelin ile damada adeta ahiret soruları yönelten başkan Yılmaz, hem şaşırtıyor, hem de neşe katıyor.

Başkan Yılmaz, bugün de Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ahmet Meydan'ın oğlu Fevzi Semih ile Emine Kübra'nın nikahını kıydı. 

AHİRET SORULARI!

Karesi Belediyesi Nikah Salonu'nda yoğun katılımla gerçekleşen törende, başkan Yücel Yılmaz  nikah akdi için mikofonu eline aldığında, gençlere hiç beklemedikleri sorular yönelti.

Gelin ile damada, birbirlerinin en çok sevdiği yönlerini içeren soruları yanında, "gelinin annesinin kızlık soyadının üçüncü harfi nedir?" vb. sualler yöneltiyor.

KISA SÜRELİ BÜYÜK DERS!

Başkan Yılmaz'ın bu davranışı, gençleri ve davetlileri kısa süreli şaşırtsa da birbirini sevenlerin ortak yönlerini bilmeleri gerektiğini anımsatan ders niteliğindeki sorularıyla mutlu anlara anlam kazandırıyor.

Yılmaz. genç çiftlere verdiği nasihatlarıyla da bir ömür boyu mutluluğun püf noktalarını paylaşıyor.

İŞTE O ANLAR

ONLAR ERDİ MURADINA

BALIKESIR Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ahmet Meydan oğlunu evlendirdi. Meydan ailesinin oğlu Fevzi Semih, gönlünü kaptırdığı Akbaba ailesinin kızı Emine Kübra ile hayatını birleştirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıyarken şahitlikleri ise bürokratlar ile siyasiler yaptı.

balike

Editör: Macit ERMİŞ