Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Misafir olduğu her yerde, konuk olduğu her evde, sıktığı her elde güler yüzle ve samimiyetle karşılanan Başkan Orkan, mahalle ziyaretlerini Toygar, Maltepe Mahalleleri, Hasan Baba Çarşısı - Ayakkabıcılar Çarşısı ve Helvacılar Sokağı’nda sürdürdü. Başkan Orkan, gördüğü ilgi için vatandaşlara teşekkür etti.

Hasan Baba Vakıf Cami'nde eda ettiği teravih namazının ardından esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Başkan Orkan’a MHP Balıkesir Milletvekili ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, belediye meclis üye adayları eşlik etti. 

Dincer Yucel Mehmet

Yeni dönemde de Karesi Belediyesi’nin proje ve yatırımlarını sürdüreceğini söyleyen Başkan Orkan, “Mübarek Ramazan ayının bereketini hemşehrilerimizle gönül gönüle yaşamaya devam ediyoruz. Tevazu, samimiyet ve gayret ile, hemşehrilerimizin gönülden desteği ve duası ile yola devam! Hemşehrilerimizin teveccühü ile yeni hizmetler ve yeni eserler üretmeye devam edeceğiz. Karesi Belediyesi yeni dönemde de proje ve yatırımlarını sürdürmeye devam edecek. Biz, gerçek belediyecilik yapıyoruz. Bu bir ekip işi. Bu bir tecrübe işi. Tecrübelerimizle doğru sonuçlar alıyoruz” dedi.

Editör: Macit ERMİŞ