Balıkesir halkının, tarihi Gar arkasındaki kıymetli bölgenin peyzaj düzenlemesiyle Atatürk Parkı'na dahil edilmesi beklediği bölgeyi sessiz sedasız beton bloklarla dolduran Emlak Konut, şehrin silüetini değiştirdi. Bugün itibariyle tarihi gar binasıyla birlikte lüks konutların yer aldığı beton bloklar da kadraja girecek.

EMLA-KONOT-BALIKESIR

YEPYENİ BİR BALIKESİR DOĞUYOR!

BALIKESİR'de son yıllarda konut ve ticari alan projelerinde müthiş bir hız aldı. Trafikten eğitime, kanalizasyondan sosyal yaşama kadar gerekli altyapı dikkate alınmadan gerçekleşen projlerden bazıları çarpık yapılaşma ve şehirleşmeyi de beraberinde getirdi. Bazı bölgelerde 3 kat olan imar planları, kimi inşaat firmaları için 14 ila 18 kata kadar çıkarıldı. Bununla birlikte sağlıklı şehirleşme örneklerini içeren projeler de dikkat çekiyor. 

BÖLGE BALIKESİR'in KALBİ 

EMLAK-KONUT1

Balıkesi'r'in silüetini değiştiren projelerden biri de Emlak Konut'tan tarafından şehrin kalbi olarak nitelenen gar bölgesinde uygulanıyor. Atatürk Parkı, Tren Garı, Valilik, Avlu Yaşam Alanı, TMM gibi alanlara bir nefes kadar yakın olan bölgeye Emlak Konut, 415 konut ve 29 ticari üniteden oluşan blokları sessiz sedasız kısa sürede bitirdi. 

Parası olanlar satışa çıkarılmasını dört gözle bekliyor

Ev sahibi olmak isteyenlerin gözdesi haline gelen Emlak Konut Balıkesir projesi, şehrin merkezinde konumlanan ve çeşitli avantajlar sunan bir yaşam alanını müjdeliyor.Peki Emlak Konut Balıkesir Proje Detayları! Emlak Konut Balıkesir Fiyatları, Emlak Konut Balıkesir Başvurusu Nasıl Yapılır ve Şartlar Nelerdir?  İşte projeye dair önemli detaylar:

Emlak Konut Balıkesir
Başvurusu Nasıl Yapılır ve Şartlar Nelerdir?

EMLA-KO

Emlak Konut Balıkesir projesine başvurular, genellikle Emlak Konut tarafından belirlenen tarihlerde ve yöntemlerle alınmaktadır. Başvuru şartları, gelir durumu, aile büyüklüğü gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Başvuru süreci ve şartlarıyla ilgili güncel bilgileri Emlak Konut'un resmi internet sitesinden veya yetkilendirilmiş satış ofislerinden öğrenmek mümkündür.

Emlak Konut Balıkesir
Fiyatları: 1+1 - 2+1 - 3+1 - 4+1

Projenin daire tipleri ve fiyatları, metrekare büyüklükleri, konum avantajlarına göre değişiklik gösterebilir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı konut seçenekleriyle sunulan projenin fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgilere, satış ofisinden veya resmi internet sitesinden ulaşmak mümkündür.

Emlak Konut Balıkesir
Proje Özellikleri ve Lokasyon Avantajları

Balıkesir Emlak Konutları, Atatürk Stadyumu'na 4, Avlu Balıkesir AVM'sine 3 dakika mesafede konumlanmıştır. Proje, Atatürk Parkı, Tren Garı, Valilik, Saat Kulesi ve Balıkesir Üniversitesi gibi önemli noktalara hızlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Emlak Konut Balıkesir, 415 konut ve 29 ticari ünitesiyle modern mimari anlayışını benimsemiş ve hayallerinizle buluşma noktası olmayı hedeflemektedir.

Emlak Konut Balıkesir Ege ve Marmara'nın Buluşma Noktası

TALEP FORMU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gülbağ Bölgesinin Tanınmış Profesyonel Kilit Ustaları Gülbağ Bölgesinin Tanınmış Profesyonel Kilit Ustaları

sinan-erguven-kizi3-1

Proje, Ege ve Marmara'nın kucaklaştığı Balıkesir'de, şehrin kalbinde yaşamak isteyenlere cazip bir seçenek sunuyor. Sosyal imkanları, geniş yaşam alanları ve konum avantajlarıyla Emlak Konut Balıkesir, hayallerinizin gerçekleşme noktası olabilir.

Editör: Macit ERMİŞ